Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

    Якщо так сталося, що ваш ноутбук виявився залитий водою, потонув або з інших причин познайомився з рідиною і перестав функціонувати, не починайте панікувати і починати турбуватися. Майстри сервіс «Техпідтримка» готові врятувати і відремонтувати вашу техніку. Ми займаємося ремонтом комп’ютерів, ноутбуків, принтерів і всіх комплектуючих до них, налагодженням і встановленням Windows, програм і смарт ТВ. Наші фахівці не обмежені лише в одній галузі ремонту, а займаються всіма видами поломок, налаштувань і установок.

   

  В ноутбук потрапила рідина, що робити?

       Якщо в ваш пристрій потрапила вода або інша рідина, варто дотримуватися деяких правил:

  1. Слід відключити ноутбук від харчування. Чим швидше ви це зробите, тим краще. Якщо ваш ноутбук заряджається від мережі, вам потрібно буде вийняти вилку з розетки або вимкнути зарядний пристрій. Якщо заряд йде від батареї, тоді слід натиснути кнопку “виключення” і почекати, поки він не вимкнеться повністю.
  2. Вийняти акумулятор і відключити всі підключені до нього пристрої.
  3. Перевернути ноутбук так, щоб вся рідина могла витекти через клавіатуру ноутбука, але при цьому не попадала на екран.
  4. Всі залишки рідини варто увібрати звичайної або спеціальної серветкою, також можна рушником, всім, що буде під рукою.
  5. Після висихання звернутися до фахівців в сервісний центр.

     Не намагайтеся самостійно включити ноутбук після висихання, це може призвести до додаткових складнощів. Зверніться до фахівців!

   

  Як відбувається ремонт залитого ноутбука

       Перед тим, як почати ремонт залитого ноутбука, обов’язково потрібно провести діагностику. Після проведення діагностики він буде розібраний і оглянутий, для того, щоб випередити фронт робіт. За результатами огляду буде зрозуміло скільки рідини потрапило в ноутбук і які деталі зачеплені, що потребує заміни, а що ні. Найбільші побоювання з цього приводу – ремонт материнської плати. Так як вона знаходиться поруч із клавіатурою.
       Для того, щоб наші фахівці врятували ваш ноутбук, вам потрібно набрати нас по телефону (він вказаний на нашому офіційному сайті) або заповнити заявку онлайн на сайті. Наші майстри реагують на заявку протягом півгодини і виїжджають до вас додому. Якщо ви не можете прийняти майстра вдома, є можливість привезти до нас в майстерню.

       Нагадуємо, що виїзд майстра і діагностика проводяться безкоштовно!

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів