Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

   Сучасна техніка часто виходить з ладу після активної її експлуатації. Причин виходу з ладу моніторів досить багато, це може бути: шлюб виробника, тривалий термін використання монітора, неправильне використання, вихід з ладу різних деталей. Якщо так сталося, що ваш монітор зламався, не варто намагатися самостійно його відремонтувати, щоб уникнути плачевних наслідків.

       Ремонт монітора повинен проводити фахівець, який розбирається в таких проблемах і знає всі нюанси ремонту. А приймаючи рішення самостійно подарувати друге життя вашого монітора, можна не тільки не подарувати її, а й погіршити ситуацію і взагалі з ним попрощатися. Ми радимо звернутися до майстрів, які швидко і якісно проведуть ремонт вашого монітора і проконсультують по будь-якому питанню.

       Фахівці сервісу “Техпідтримка” якраз мають великий досвід в ремонті моніторів, ремонті комп’ютерів, ноутбуків і інших пристроїв. І зможуть допомогти вам привести ваш монітор в порядок.

  Якісний ремонт монітора

      Монітор – це головне що становить комп’ютера. Як ми писали вище, всі професійні майстри сервісу “Техпідтримка” неодноразово стикалися з проблемами, збоями і несправностями моніторів різної техніки. Вони ремонтували монітори різних виробників і років випуску, різної форми і з різними деталями. Ви вже зрозуміли, що для них немає нічого неможливого і вони беруться за ремонт будь-якої тяжкості?

       Звернувшись до нас ви отримуєте 100% гарантію якості ремонту, низькі ціни та кваліфікованих майстрів по ремонту, а також  затишну домашню атмосферу та найкраще обслуговування.

  Де можна зробити ремонт моніторів в Києві?

       Звичайно ж, ремонт моніторів можна зробити у нас в сервісі. Ми займаємося ремонтів моніторів на різних пристроях: комп’ютерах, ноутбуках, нетбуках і тд. Вам всього лише варто зателефонувати до нас в сервіс і ваш монітор полагодять настільки швидко, що ви і моргнути не встигнете.

  Чим ми кращі за інших?

  • Якість. Всі наші спеціалісти дуже добре знають свою роботу, саме тобу якісно та швидку приведуть ваш монітор до ладу!
  • Безкоштовний виклик майстра! Якщо ви бажаєте, щоб ремонт вашої техніки пройшов у вас вдома, на роботі або іншому місці, можна викликати майстра. Виклик майстра на всій території Києва безкоштовний, так як і проведення діагностики.
  • Лояльні ціни. Ціни в нашому сервісі невеликі. Ми знаємося на нашій роботі, та знаємо, що і скільки коштує, тому не завищуємо ціни.
  • Ідеальна команда. Наші спеціалісти та менеджери з теплом та турботою відносяться до клієнтів. Вони завжди допоможуть та нададуть відповідь на будь-які ваші запитання.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів