Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Бесплатные услуги и скидки:

  • – Диагностика компьютера- бесплатно!
  • – Выезд мастера на дом по Киеву –бесплатно!
  • – При оформлении онлайн заявки – скидка 5%
  • – Антивирус всем клиентам – в Подарок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Бесплатно

 

В сучасному світі інформаційних технологій, ноутбук перетворився зі звичайної іграшки в невід’ємну частину нашого повсякденного життя, виступаючи в якості інструменту для роботи, а також універсального засобу зв’язку. Але, на жаль вічних речей в світі поки що не існує і будь-який ноутбук може рано чи пізно вийти з ладу з найрізноманітніших причин. Раптовий вихід ноутбука з ладу може призвести до неприємних і недоречним ситуацій, які вимагають негайного вирішення. В такому випадку ремонт ноутбуків стає просто необхідністю, оскільки хочеться, якомога раніше повернути своїм устроєм колишню працездатність.

Самостійність не вихід

Дуже часто при виникненні будь-яких проблем з ноутбуком, власники, в цілях економії, намагаються розв’язати цю проблему самостійно, але в переважній більшості випадків, в силу незнання і недосвідченості, результатом такого рішення стає повна невдача або ж ще більше посилення проблеми. Наслідком цього є  – ще більше додаткових витрат, тому наполегливо рекомендуємо, при виникненні будь-яких неприємностей, негайно звертатися до фахівців, які можуть максимально грамотно та швидко зробити ремонт ноутбуків в Києві. Якщо враховувати, що на сьогоднішній день вартість послуг з ремонту ноутбуків є досить демократичною, звернення до фахівців стає досить вигідним рішенням.

Середньостатистичний користувач має невелике уявлення, не те щоб про ремонт, а й навіть про первинну грамотної діагностики, яка дозволяє в більшості випадків точно визначити корінь проблеми і зважено на нього вплинути. Слід зазначити, що одного навику використання комп’ютера мало, оскільки для проведення ремонту обов’язковою умовою є наявність спеціальної освіти, який має на увазі повне та всебічне вивчення архітектури комп’ютерних систем.

Основні причини звернення в сервісний центр

Найбільш поширеними причинами, з якими люди приходять в сервісний центр, є:

  • Мимовільне вимикання, вмикання або перезавантаження ноутбука;
  • Несправності роз’ємів, контактних майданчиків, датчиків;
  • Вплив на ноутбук великої кількості вологи, у вигляді води або будь-яких інших напоїв;
  • Несправність системи охолодження, внаслідок чого виникає перегрів і вимикання ноутбука;
  • Несправність матриці, підсвічування або захисного скла дисплея;
  • Випадковий механічний вплив на окремі частини ноутбука або ж просто, коли його випустили.

Одним з найпоширеніших систематичних занять є очистка системи охолодження ноутбука, з наступною заміною термопасти процесора. Згодом вихідний отвір системи охолодження забивається пилом, шерстю і іншими побутовими

дрібнодисперсними речовинами, що ускладнює  відведення тепла. Якщо нехтувати періодичної профілактикою даної проблеми, то наслідки можуть бути самими неприємними і дорогими.

Ремонт, не виходячи з дому

На сьогоднішній день дуже просто відремонтувати свій ноутбук навіть не виходячи з власної оселі. Для цього досить викликати майстра, який зробить необхідний ремонт ноутбуків у вас вдома. Така послуга вважається найбільш зручною та привабливою, оскільки абсолютно не потрібно відволікатися від домашніх турбот та нести ноутбук в сервісний центр самостійно. Це особливо зручно, якщо ви володієте громіздким і важким ноутбуком останніх поколінь, таких як ігрові або спеціалізовані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


7 + = десять

Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів