Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно
Налаштування роутера

Підключення і налаштування роутера. Налаштування безпеки точки доступу.

200 грн

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

  Wi-Fi – це просто, легко і зручно. Кому не подобається незалежність від різних дротів, і кабелів, а також можливість мати доступ в интернет з усіх пристроїв? Звичайно, дані блага приємні для всіх. Але для їх отримання слід придбати маршрутизатор чи роутер. Ось заповітний пристрій куплено і, здавалося би, досить включити його в розетку і станеться магія – все відразу почне працювати. Але ось ви включили маршрутизатор, підключили кабель інтернету в порт, зазначений в інструкції, а комп’ютер просто його не бачить. Вся проблема в тому, що для запуску приладу необхідна якісна настройка роутерів, а без участі професіоналів даний процес досить складно виконати. Тому краще відразу звертатися до нас в «Техпідтримку».

  Коротко про головне

  Роутер, а точніше буде сказати маршрутизатор – це специфічне обладнання, що дозволяє працювати від однієї точки доступу відразу декількох пристроїв. Здавалося б – навіщо він потрібен? Насправді, дане обладнання вже давно стало чимось звичним і увійшло до категорії приладів першої необхідності. Прогрес призвів нас в еру цифрових технологій і практично у кожного є кілька пристроїв, що мають можливість борознити простори інтернету. Роутер дозволяє їм усім працювати одночасно від одного кабелю, при цьому сигнал можна ловити на певній відстані – ви не обмежені в рухах.

  Якісне налаштування роутерів (Київ або будь-який інший населений пункт) дозволяє запускати обладнання для приватної роботи і з метою формування локальної мережі. Все залежить від ваших побажань і можливостей обраної моделі.

  Практично кожен, хто купував роутер, знайомий з такою ситуацій: ви підключили пристрій до мережі, а ваш ПК не бажає з ним синхронізуватися. Це поширена проблема, пов’язана з тим, що маршрутизатор не був підготовлений належним чином. Адже найважливішим етапом його успішного запуску є налагодження wi-fi, що включає такий спектр обов’язкових процесів:

  Етапи налаштування
  Майже кожен, хто придбав роутер, знайомий з такою ситуацією: ви підключили пристрій до мережі, а ваш ПК не бажає з ним синхронізуватися. Це поширена проблема, пов’язана з тим, що маршрутизатор не був підготовлений належним чином. Адже найважливішим етапом його успішного запуску є налагодження wi-fi, що включає такий спектр обов’язкових процесів:

  Підключення обладнання до мережі, підключення кабелю інтернету.
  Стерти всі стандартні налаштування приладу. Цей процес робиться далеко не завжди, але в більшості випадків.
  При необхідності, слід встановити драйвера пристрою. У більшості випадків, це робиться автоматично.
  Спочатку слід прошити обладнання. Це оптимізує його роботу і дозволить уникнути ряду помилок.
  Тепер, через інтернет, входимо на сайт виробника та починаємо налаштування роутера. При цьому, важливо задати певні параметри в кожній вкладці з меню пристрою, включаючи параметри мережі та безпеки.

  Врахуйте: процес введення відомостей краще проводити безпосередньо на місці підключення маршрутизатора, тому вам знадобляться налаштування роутерів на дому або в офісі. Адже за відсутності якісної прошивки пристрою, може не працювати інтернет. При цьому, користувачі відзначають слабку якість сигналу та появу інших неполадок. Звичайно, це позначається на діапазоні і можливості підключення. Тому, якщо ви купили роутер – варто звернутися до професіоналів, які допоможуть його запустити. Саме такі фахівці працюють в «Техпідтримці»! Досвідчені професіонали проведуть огляд маршрутизатора і прошиють його. Також в спектр послуг з підключення роутера включена повноцінна настройка інтернету.

  Чому варто звернутися до профі

  Втомилися від без успішних спроб підключення роутера? Маршрутизатор працює, але інтернет то з’являється, то зникає? Тоді, пора звернутися до професіоналів з нашої компанії – в «Техпідтримку»! Обираючи нас, ви вже сьогодні можете оцінити спектр вагомих вигод:

  Професіоналізм. Всі співробітники організації систематично підвищують рівень кваліфікації, вивчаючи новітні технології і відвідуючи профільні курси. Ви отримуєте послуги від динамічно розвиваючихся майстрів, які поєднують досвід і знання.
  Широкий спектр можливостей. Ми не обмежені декількома процесами і беремося за усунення навіть найскладніших проблем. Ви отримуєте очікуваний результат!
  Комфортний сервіс. Потрібна термінове налаштування wi-fi на дому? Телефонуйте або пишіть – досвідчений фахівець приїде в будь-яку точку столиці за лічені хвилини.
  Оперативна реакція. Ми цінуємо ваш час, тому всі роботи проводяться на максимальній швидкості. Ви отримуєте оперативний результат.
  Лояльна цінова політика. Ми не намагаємося нажитися на наших клієнтах, тому встановили справедливі розцінки. Ви платите тільки за усунення неполадок, діагностика ж залишається безкоштовною! Досить переплачувати – пора звернутися до нас!

  Терміново потрібне налаштування wi-fi (Київ)? Звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми надаємо клієнтам унікальний симбіоз високої якості та справедливих розцінок!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  1 − = нуль

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів