Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

       Відеоадаптер, графічна карта, графічний адаптер або графічний прискорювач, всі ці слова – синоніми, так називають відеокарту. Відеокарта в комп’ютері відповідає за графічний образ. Чим краще відеокарта у вашому пристрої, тим краще на ньому графіка і чіткість зображення. Досвідчені геймери або графічні дизайнери вибирають собі техніку тільки з найкращими відеокартами.

  Несправність відеокарти в комп’ютері

       На жаль, в нашому світі немає нічого вічного, відеокарта комп’ютера не їсти того виняток. Причини, за якими ламаються відеокарти абсолютно різні, ось найпоширеніші з них:

  • Затримки зображення. Зависання, затримки графіки можуть свідчити про те, що у вас проблеми з відеокартою. Звичайно ж, такі дії можуть викликати і інший ряд проблем, як віруси на комп’ютері або несправність жорсткого диска, але, якщо ви, крім цього факту, бачите ще й інші, то проблема саме в ній – в відеокарті.
  • Перешкоди на екрані. Крім затримки зображення, ви також можете побачити перешкоди на екрані у вигляді зміни кольорів або ж дивні кольори по всьому екрану – це говорить тільки про одне, що ваша відеокарта не в найкращому стані. Щоб одноразово виправити це, можливо вам допоможе перезавантаження комп’ютера. Але знайте, що ще пару таких раз і це не допоможе.
  • Дивні явища на екрані. При перегляді відео або граючи в ігри ви можете спостерігати, як на екрані з’являються різні явища. Це свідчить про те, що у вас стоїть погана відеокарта і її пора міняти. Це так само можна усунути за допомогою перезавантаження комп’ютера, але не назавжди. Трапляються такі явища найчастіше через перегрів комп’ютера або від великої кількості пилу.
  • Синій екран монітора. Коли комп’ютер починає виводити вам на монітор синій екран, це теж може бути однією з причин того, що вам пора міняти відеокарту. Найчастіше таке трапляється коли ви починаєте інтенсивно користуватися комп’ютером: грати у відеоігри, працювати і тд. Також, це можуть бути проблеми з жорстким диском, ОЗУ йди інші.
  • Шум вентилятора. Однією з причин, по якій варто задуматися про те, чи все в порядку у вас з відеокартою, може бути шум комп’ютера. Це так само може бути з-за того, що комп’ютер нагрівається і не встигає охолоджуватись.

   

  Ремонт відеокарти комп’ютера в Києві

       Сервіс “Техпідтримка” допоможе вам у вирішенні проблем з відеокартою комп’ютера. Якщо з якихось причин, ваша відеокарта перестала працювати – не проблема. Майстри нашого сервісу дуже швидко виправляють будь-які проблеми.
       Ви можете викликати майстра зателефонувавши нам по телефону, який вказаний на офіційному сайті або ж заповнити онлайн-заявку, а цьому випадку, наші фахівці самі зв’яжуться з вами. Наші фахівці виїжджають до вас додому протягом півгодини, після отримання заявки. Якщо ж з якихось причин, вам незручно прийняти майстра для ремонту відеокарти на дому, ви можете привезти пристрій до нас в майстерню. Ознайомитися з цінами на послуги ви теж можете на сайті.
        Все нашим клієнтам ми надаємо бонуси: виїзд майстра і діагностика абсолютно безкоштовно. Плюс до цього ми даруємо антивірус, це та сама програма, яка буде оберігати ваш комп’ютер або ноутбук 24/7.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів