Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

      Сервіс “Техпідтримка” займається різними видами ремонту та налаштування ноутбуків: ремонт блоку живлення, материнської плати, виключення комп’ютера в невідповідний момент, установка Windows, шум комп’ютера, чистка від вірусів і багато іншого.

  Як визначити, що зламався блок живлення?

       Блок живлення – джерело електроживлення. Самостійний пристрій, який знадобиться для забезпечення комп’ютера електрикою. Без блоку живлення функціонувати комп’ютер не буде.
       Існує ряд причин, за якими ви можете визначити, що блок живлення пошкоджений. До основних причин належать:

  • комп’ютер не хоче включатися (через раз або завжди);
  • комп’ютер сам починає запускати перезавантаження при роботі;
  • комп’ютер починає виснути під час роботи;
  • з отворів блоку живлення з’явився неприємний запах;
  • комп’ютер став сильно нагріватися;
  • з’явилися проблеми з оперативною пам’яттю і пристроями зберігання даних.

       Це одні з найперших і основних причин поломки комп’ютера, які ви можете помітити і відразу ж звернутися за допомогою до фахівців. Ремонт блоку живлення в Києві можна провести у нас, в сервісі або у вас на дому нашими фахівцями.
       У деяких випадках ви самі можете полагодити несправність вашого блоку живлення. Наприклад, однією з причин поганої роботи блоку живлення може стати пил. Так, найпростіша пил, яка забивається в вентиляційні отвори. Коли її накопичилося багато, з’являється неприємний запах, найчастіше горілого і комп’ютер починає неправильно функціонувати. У таких випадках ви самі можете владнати проблему: потрібно просто почистити блок живлення від пилу.
       В якості профілактики, ми пропонуємо провести чистку від пилу хоча б раз на півроку – рік, щоб уникнути подібних інцидентів. Якщо ви не розбираєтеся в тому, як працює комп’ютер, краще зверніться до професіоналів, щоб не погіршити ситуацію. Майстри нашого сервісу завжди, із задоволенням, відремонтують ваш комп’ютер або іншу техніку, проведуть діагностику і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

   

  Де знаходиться блок живлення і як його розібрати?

       Якщо ви, все таки, вирішили самостійно усунути проблему, тоді ця інформація для вас!
      Блок живлення знаходиться всередині корпусу системного блоку комп’ютера. Для того, щоб отримати до нього доступ, вам знадобиться зняти кришку з комп’ютера, відкрутивши кілька гвинтів. Щоб витягти блок живлення потрібно, також, відкрутити кілька гвинтів і від’єднати дроти від блоків комп’ютера. Тоді ви можете самостійно подивитися і почистити ваш блок живлення.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів