Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

     Зовнішній жорсткий диск – переносний пристрій, на якому зберігається вся ваша інформація. Його підключення виконується через USB-роз’єм на комп’ютері або ноутбуці. Якщо звичайний жорсткий диск комп’ютера або ноутбука знаходиться всередині пристроїв, то зовнішній жорсткий диск являє собою невеликий предмет, розміри якого різні, залежать від пам’яті пристрою. Назва була запозичена від накопичувачів на жорстких магнітних дисках і зовсім не означає, що в ньому є наявність будь-яких дисків.

   

  Для чого потрібен зовнішній жорсткий диск?

       На сьогоднішній день, жорсткий диск – це, скоріше, необхідність для більшої половини користувачів, так як цей пристрій може знадобитися в різних ситуаціях і в різних місцях.

       Зовнішній жорсткий диск – це:

  1. Помічник, для розширення пам’яті комп’ютера. У разі, якщо ваш жорсткий диск на комп’ютері або ноутбуці повністю завантажений, є чудовий вихід – зовнішній жорсткий диск. На сьогоднішній день, дуже багато виробників пропонує свою продукцію. Ціна залежить від кількості пам’яті на накопичувачі. Вони бувають від кількох гігабайт, до десятків терабайт.
  2. Мобільність. Одне з найбільш головних переваг зовнішнього жорсткого диска – це його мобільність. Погодьтеся, дуже зручно переносити велику кількість потрібної для вас інформації в сумочці і в будь-який момент нею? Багато хто навіть відмовляються від ноутбуків, завдяки зовнішніх жорстких дисків. Вони бувають різних розмірів і спокійно помістяться навіть в жіночу сумочку.

  Ремонт зовнішніх жорстких дисків в Києві

       Ремонт зовнішніх жорстких дисків, так само як і звичайних жорстких дисків здійснює наш сервіс “Техпідтримка”. Ми не обмежені лише в ремонті комп’ютерів, ремонті ноутбуків, ми також займаємося ремонтом всіх комплектуючих до них: здійснюємо ремонт материнської плати комп’ютера, ремонт системи охолодження ноутбука, настройка принтерів і багато інших функцій.
      Основні причини поломки зовнішніх накопичувачів такі ж різні, як і причини поломки жорстких дисків в комп’ютері або ноутбуки. Умовно їх можна поділити на 4 групи:

  • поломка поверхні магнітної пластини;
  • пошкодження в логічній платі, по іншому їх називають контролери;
  • збої в мікропрограмі;
  • пошкодження герметичного блоку.

     Так само, як і ремонт жорсткого диска ноутбука або ремонт жорсткого диска комп’ютера, ремонт зовнішнього жорсткого диска ми здійснюємо як вдома, так і у нас в майстерні. Наш майстри знають все про жорсткі диски і, найголовніше, знають як правильно відновити інформацію з цих накопичувачів.
       З цього, якщо ваш зовнішній жорсткий диск потребує ремонту і відновлення даних, ні в якому разі не намагайтеся самостійно вирішити всі ці питання, якщо не маєте хоч найменших знань і умінь. Натискайте кнопку “Викликати майстра” у нас на офіційному сайті, телефонуйте або заповнюйте онлайн заявку, і наші фахівці миттю зв’яжуться з вами!

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів