Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

       Зарядний пристрій для ноутбука являє собою електронний пристрій – кабель, через який до пристрою надходить заряд від мережі. За допомогою нього ви зможете зарядити батарею вашого ноутбука і використовувати його без підключення до мережі.
       Зарядний пристрій має властивість ламатися, як і всі інші комплектуючі ноутбука. Ці поломки можуть бути як фізичними, так і механічними.

   

  Зламався зарядний пристрій до ноутбука

       Причини поломки зарядного пристрою до ноутбука бувають різними. Буває таке, що зарядний пристрій не працює через заводський брак. Якщо воно не оригінальне, не сподівайтеся на довгу службу його роботи. Зарядними пристроями, як правило, ламаються набагато частіше ніж оригінальні. Плюс до всього, неоригінальні зарядний пристрій ще і приносить шкоду ноутбука. Воно може бути не такою потужності, як оригінальне і це згубно позначилася на вашій батареї. Heфункціoнaльний стан aккумулятopa, механічне пошкодження в peзультaті неправильної екcплуaтaціі, нeправильно підібраний мережевий aдaптep, cильні пepeпaди нaпpуження в елeктpocітяx – це все більше механічні причини несправностей зарядного пристрою ноутбука.
       Є ще фізичні причини. До таких причин належать, в основному, неправильне поводження із зарядним пристроєм: часте підключення і відключення, ривки, удари і тд. Нерідко до нас звертаються клієнти, яким зарядний пристрій до ноутбука погризли домашні тварини.

   

  Викликати майстра по ремонту зарядного пристрою до ноутбука

      Сервіс «Техпідтримка» пропонує вам свої послуги з ремонту техніки, в тому числі здійснюємо і ремонт зарядного пристрою ноутбука в Києві.
       Наші майстри проводять ремонт техніки на дому. Виїзд майстра і проведення діагностики безкоштовно! Для того, щоб викликати майстра додому, вам потрібно зателефонувати до нас в сервіс (номер вказаний на офіційному сайті), пояснити проблему і чекати майстра. Ми реагуємо і виїжджаємо протягом 30 хвилин після виклику. Час роботи, в середньому, займає до 45 хвилин. Також, ви можете домовитися з майстром на певний час і дату, коли вам буде зручно прийняти фахівця.
       Ремонт зарядного пристрою ноутбука на також можна провести у нас в майстерні. Ви просто привозите його до нас в сервіс, майстри призводять пристрій в порядок, а потім забираєте.
       Ми гарантуємо 100% якість ремонту і низькі ціни! Телефонуйте, ми з радістю допоможемо вам вдихнути життя в вашу техніку і всі комплектуючі до неї!

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів