Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!

Комп’ютери і ноутбуки стали частиною нашого звичного життя, хоча ще нещодавно вони були предметом розкоші та доступні лише для співробітників наукових і дослідницьких центрів.

З часом гаджети модернізувалися і тепер якісний ноутбук дозволяє нам працювати на ньому та грати в сучасні ігри, спілкуватися з родичами по відеозв’язку і переглядати мультимедійні файли.

При цьому техніка все ж залишається технікою, а їй властиво ламатися. Для дилетанта в цій справі буде досить важко визначити, що сталося з ноутбуком та  в чому проблема. У рішенні будь-яких завдань вам допоможе наш сервісний центр, завдяки нашій новій послузі: “виклик комп’ютерного майстра додому”.

Переваги нашого сервісного центру

За декілька років нашої роботи ми відремонтували не одну тисячу ноутбуків, а наші фахівці набули безцінного досвіду, який дозволяє їм, в лічені хвилини, проводити діагностику і усувати недоліки. До того ж, швидкий і недорогий ремонт техніки доступний для вас завдяки використанню своєчасного устаткування та  спеціальних інструментів. Будь-який наш комп’ютерний спеціаліст пропонує наступні послуги:

Перевстановлення операційної системи (Windows7, 8.1, 10, ХР).
Відновлення системи.
Усунення лагів програм.
Установка драйверів і інших необхідних програм.
Очищення системи від вірусів.
Очищення комп’ютера від пилу і бруду.
Відновлення видалених файлів з флешки та жорсткого диска.
Ремонт або заміна будь-якої деталі ноутбука.

Налаштування доступу в Інтернет.

Окрім цього, перед початком роботи фахівець проводить детальну діагностику, яка дозволить виявити ту чи іншу несправність.

Зверніть увагу, що вартість діагностики обов’язково сплачується клієнтом, якщо він відмовляється від подальшого ремонту, або, зважаючи на поломку, ремонт неможливий.

Ціна діагностики складає 200 грн.

Комп’ютерний спеціаліст додому
Виклик комп’ютерного майстра додому – дуже зручна послуга, якою користуються більшість наших клієнтів. Немає потреби витрачати час на поїздку в наш сервісний центр.

Для того, щоб приїхав комп’ютерний майстер додому в Києві потрібно:
Подзвонити по нашому контактному номеру телефону або залишити заявку на нашому офіційному сайті. При цьому, при виборі другого варіанту кожен клієнт отримує гарантовано п’ятивідсоткову знижку на будь-який вид послуг нашого сервісного центру. Далі, варто уточнити, з якою метою вам потрібний комп’ютерний спеціаліст в Києві. Варто зазначити, які саме проблеми виникли з пристроєм, які помилки видає система, або що сталося з ваші ноутбуком. Обов’язково залиште коректні контактні дані. Вкажіть правильну адресу і особливості під’їзду. Виберіть переважний час візиту фахівця.

Зверніть увагу на те, що наш сервісний центр пропонує терміновий виклик комп’ютерного майстра. У такому разі, фахівець приїде до вас через 30-60 хвилин. Час залежить від дистанційності вашої адреси від місця розташування майстра і від стану транспортної розв’язки.

У будь-якому разі виклик майстра здійснюється абсолютно безкоштовно.

У вас є можливість після закінчення ремонтних робіт, в якості бонуса, отримати безкоштовну установку і налаштування антивірусної програми, яку ми рекомендуємо. Майстер пояснить вам як нею користуватися і що робити у разі несумісності деяких програм з базою антивіруса.

Вам потрібний комп’ютерний майстер додому? Тоді звертайтеся в наш сервісний центр. Ми гарантовано допоможемо вам впоратися з будь-якою проблемою, надамо професійну консультацію і знайдемо рішення з будь-якої ситуації.

Гарантія якості

1. Ви завжди сплачуєте кошти за якісно виконану роботу та правильно зроблену діагностику!

2. У разі, якщо несправність була усунена повністю або частково, майстер приїде з приводу гарантійного випадку або усуне несправність дистанційно – безкоштовно!
Любі відвідувачі! Щоб залишити зворотний дзвінок Вам потрібно заповнити форму нижче. Ми зв’яжемося з Вами протягом 30 хвилин

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  2 − = нуль

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів