Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

  Останнім часом до нас почали частіше звертатися із заявкою про ремонт моноблоків. Це моноблоки різних виробників: Samsung, LG, Lenovo, Aсer, Asus і інші. Згодом виходить з ладу і вимагає заміни поламаних деталей. При цьому гарантійний термін може вже закінчитися, а сама процедура часом займає надто багато часу.

  Причини ремонту моноблоків Lenovo

      Основних причин, за якими моноблоки Lenovo дають збій кілька. Найчастіше – це перегрів і неакуратне поводження, порушення правил експлуатації. Щоб не допустити поломку, рекомендується регулярне чищення системи охолодження моноблока і заміна термоінтерфейсу. Ми завжди нагадуємо нашим клієнтам про те, що чистка від пилу дуже важлива і проводити її потрібно раз на півроку, максимум раз на рік. Така профілактика позбавить вас від більш глобальних проблем і збоїв, які можуть трапитися з вашим моноблоком.

   Перегрів веде за собою такі поломки, як:

  • вихід з ладу чіпа графічної логіки;
  • вихід з ладу чіпа системної логіки;
  • вихід з ладу кулера;
  • вихід з ладу процесора. 

  Що стосовно інших причин, за якими ламаються моноблоки, це:

  1. Не вмикається. В даному випадку це можуть бути проблеми з материнською платою, блоком живлення або процесором. 
  2. При вмиканні моноблока Lenovo чутні певні звуки, але сама система не функціонує. Ймовірно справа в несправності пам’яті або ж відеочіпа. Також,  в деяких випадках фахівці стикаються зі збоями контролерів материнської плати.
  3. Пристрій функціонує, але ви чуєте сторонній шуми, система ніяк не завантажується, копіювання і відкриття файлів відбувається дуже повільно. Скоріш за все, причина даної ситуації в збої жорсткого диска.
  4. Не функціонують периферійні пристрої. Тобто система не читає дисковод та жорсткий диск. Тут потрібно буде працювати з південним мостом материнської плати.
  5. Моноблок Lenovo включається, але екран темний. Можливо, несправний екран, відеокарта або шлейф між ними.

  Ремонт моноблока Lenovo в Києві

        Сервісний центр “Техпідтримка” надає свої послуги в сфері ремонту техніки, в тому числі і моноблоків Lenovo. Наші фахівці проведуть діагностику і огляд техніки, після чого вже будуть займатися ремонтом і тестування роботи моноблока після проведення ремонту.

       Для того, щоб викликати майстра, вам потрібно буде набрати номер телефону, який вказаний на сайті або ж залишити заявку, в такому випадку, менеджери самі зв’яжуться з вами.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів