Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

     Сервіс “Техпідтримка” надає якісний ремонт ноутбуків та іншої техніки в Києві. Ми маємо власну майстерню по ремонту ноутбуків. У ній є всі умови для проведення високоякісного ремонту комп’ютерів, ноутбуків та іншої техніки, а також проведення діагностики. Наші майстри використовують тільки найкраще і новітнє обладнання і проводять ремонт техніки в відмінних умовах. Ми займаємося ремонтом будь-якої складності, за який не беруться інші.

   

  Майстерня сервісу “Техпідтримка” по ремонту ноутбуків в Києві

       Сервісна майстерня компанії “Техпідтримка” знаходиться в місті Київ. У нас має сучасне обладнання і кращі умови для проведення якісного та швидкого ремонту ноутбуків і інших пристроїв.
      У нас займаються як ремонтом і діагностикою техніки, так і її настроюванням. Установкою програм, чищенням від пилу і навіть складанням комп’ютерів на замовлення. Ми не обмежені лише в одній галузі ремонту. Ми займаємося всім і розвиваємося, надаючи вам 100% гарантію якості.
      Якщо ви ще в пошуках майстерні для того, щоб вам провели ремонт ноутбуків в Києві, зупиніться і зателефонуйте нам. Номер зазначений на сайті! Будемо раді допомогти вам і проконсультувати з будь-якого вас питання!
       Також, поспішаємо вам розповісти, що, в разі, якщо ви не можете привезти ваш пристрій до нас в майстерню для ремонту: немає часу, незручно добиратися, не можете відлучитися з дому і тд, наші майстри самі виїжджають до вас, щоб провести ремонт ноутбуків вдома. Вам просто потрібно зателефонувати нам або заповнити онлайн-заявку на сайті, вказати зручний для вас час і майстер сам приїде до вас додому. Виклик майстра додому і проведення діагностики техніки – безкоштовно!

  Вся детальна інформація знаходиться в розділі “Викликати майстра”.

   

  Фахівці нашої компанії

      У компанії “Техпідтримка” ви зустрінете найкращих фахівців з ремонту техніки. У нас працюють справжні професіонали своєї справи, які беруться за будь-які поломки і вдихають друге життя у ваші девайси.
      Майстри нашого сервісу мають профільну освіту та великий багаж практики: умінь і знань. Досвід роботи у хлопців від трьох років. Кожен з них знає комп’ютер, ноутбук, принтер, смарт приставку і іншу техніку від а до я, від кожного болта до процесора.
       Викликати спеціаліста ви можете зателефонувавши нам по телефону або ж привезти нам в майстерню вашу зламану техніку, вся інформація знаходиться на сайті, в розділі “Контакти”.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів