Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
УслугаСтоимость
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно
Налаштування Смарт ТВ

Налаштування роутера, підключення телевізора до інтернет, установка віджетів, налаштування кінотеатрів, налаштування під клієнта

від 400 грн

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

  Сьогодні в більшій частині моделей телевізорів передбачається наявність технології Smart TV. З її допомогою можна дивитися улюблені передачі і фільми, використовуючи Інтернет-з’єднання. Яскрава картинка подається на величезний телевізійний екран. Перегляд перетворюється в захопливе і реалістичне видовище. Але і це ще не все. Технологія дозволяє вільно користуватися купою корисних додатків. Перший крок — правильна настройка. Без неї не обійтися. Щоб бути повністю впевненими в успіху, краще викликати майстра для налаштування смарт ТВ в Києві. Досвідчені професіонали працюють в “техпідтримці”.

  Як відбувається бездротове підключення

  Фахівці здійснюють підключення двома способами. Перший — бездротовий. Для його успішного здійснення слід переконатися в тому, що в конструкції телевізора вбудований спеціальний модуль Wi-Fi. Саме він забезпечує з’єднання з роутером. Що робити, якщо модуль відсутній? Потрібно купити заздалегідь і встановити адаптер, під’єднавши його до телевізора через USB.

  Перший крок — зайти в Налаштування ТВ і здійснити пошук з’єднання Wi-Fi. Потім відбувається запит і подальше введення пароля.

  Також можливе підключення через бездротову мережу за допомогою комп’ютера. Процес з’єднання відбувається аналогічним чином.

  Провідний тип

  Що потрібно для підключення смарт ТВ таким способом? Необхідний кабель типу LAN, модем, Ethernet-порт. Важливо враховувати деякі нюанси при виборі саме цього способу. Від довжини кабелю залежить можливість переміщення пристроїв в просторі. На це також впливає і місце знаходження роутера.

  Схема підключення виглядає так.

  1. Вставити кабель в отвір Ethernet. Воно знаходиться на телевізорі.
  2. Під’єднати модем до порту Ethernet.
  3. Другу частину шнура з’єднати із зовнішнім модемом.

  Після того, як фахівець Здійснить всі зазначені вище дії, можна рухатися далі.

  Налаштування Smart TV в деталях

  На що потрібно звернути увагу в першу чергу? Важливо орієнтуватися на виробника телевізора, через те, що кожен з них використовує конкретну операційну систему. Розглянемо один із прикладів. Як під’єднати смарт ТВ на телевізорі LG? Спочатку необхідно зареєструватися в системі. В іншому випадку не вийде встановити програми, необхідні користувачеві.

  Однак сам процес налаштування на телевізорах різних виробників виглядає приблизно однаково. Ось які дії потрібно зробити.

  1. Оновити версію системи. Це можна зробити, зайшовши у відповідний пункт меню.
  2. Створити обліковий запис Користувача. Раніше необхідність здійснення даної дії вже згадувалася (пристрої LG). Таку маніпуляцію краще виконати і з ОС Android.
  3. Встановити програми. Їх слід вибрати серед варіантів, запропонованих в списку магазину додатків. Деякі відомі утиліти можуть бути встановлені спочатку. Можливо буде потрібно лише їх оновлення.

  В процесі підключення і налаштування Смарт ТВ нерідко виникають певні труднощі. Це не дивно, адже в таку важливу справу не завжди легко зрозуміти, якщо ви є недосвідченим Користувачем. У компанії “Техпідтримка” доступні послуги майстра з налаштування недорого.

  Чому “Техпідтримка” – найкраще рішення

  1. Надається безліч послуг, пов’язаних не тільки з налаштуванням Смарт ТВ, але і ремонтом і діагностикою ноутбуків, комп’ютерів, принтерів та інших видів техніки.
  2. Робота відбувається в будь-яких районах Києва, а також в межах Київської області. Виїзд на виклик абсолютно безкоштовний.
  3. Швидка реакція на дзвінок з проханням про допомогу. Майстер прибуде до вас додому або в офіс в середньому всього лише протягом пів години.
  4. Гарантується адекватна цінова політика. Вартість послуг нижче цін, встановлених у конкурентів.
  5. В процесі роботи використовуються тільки якісні компоненти оригінального виробництва.
  6. Співробітники компанії мають величезний досвід роботи. Професіоналізм кожного з них підтверджений високим рівнем кваліфікації та відповідною освітою.

  Хочете отримати якісну послугу оперативно і недорого? Телефонуйте в “Техпідтримку”. Тут не знають, що таке невирішувані завдання.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  − 6 = два

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів