Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Бесплатно
Чистка від вірусів + антивірус в подарунок!

Очищення комп’ютера або ноутбука від вірусів та інших потенційно небезпечних програм. Установка антивіруса в подарунок!

200 грн

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

  Злагоджена робота ПК – це не тільки наявність гідного софта та якісної «начинки». Основний критерій високої продуктивності – систематичний догляд за системою та регулярне профілактичне видалення вірусів. Це шкідливі програми, які можуть призвести до збоїв в роботі комп’ютера, аж до повного його блокування, а також до знищення даних. Щоб якісно виконати усунення потенційно небезпечних програм, варто звернутися до фахівців з «техпідтримки». Це співтовариство компетентних професіоналів, які знають всі тонкощі і нюанси своєї справи. З нами ви завжди отримуєте бажаний результат, а ваша система буде тішити справною роботою.

  Навіщо звертатися до професіоналів?

  Багато впевнених користувачів ПК вважають, що стандартний антивірус – гарантія відсутності шкідливих та шпигунських програм. Насправді, це не так. Адже щодня з’являються сотні нових вірусів, які вміють обходити стандартні протоколи захисту. Звичайно, якщо у вас бізнес або розширена версія антивіруса, то якість протекції вище, але наявність відповідного софта не дає гарантії на відсутність зараження. Тому чистка від вірусів та перевірка ПК на їх наявність повинні проводитися регулярно.

  Що ви можете зробити самостійно? Все досить просто, щоб звести ризик небезпечного зараження до мінімуму, варто дотримуватися таких правил:

  Не переходьте по сумнівним посиланням.

  В налаштуваннях браузера потрібно відключити спливаючу рекламу.
  Не завантажуйте важких файлів з листів від невідомих відправників, що б там не було – навіть якщо скачування обіцяє багато грошей. Повірте, швидше за все там вірус.
  Якщо сайт пропонує встановити яку-небудь програму – краще покиньте його або ж проконсультуйтеся з нашими фахівцями.

  Щоб чистка комп’ютера від вірусів не знадобилася, регулярно потрібно проводити глибоку перевірку системи антивірусом. Мінімум це слід виконувати один раз в 2-3 дня, а ще краще – щодоби.

  Щоб звести ризик зараження до мінімуму, варто встановити на ПК якісний антивірус, бажано, його розширену версію. Але варто пам’ятати, що ці програми не є гарантією 100% захисту та систематично слід показувати пристрій фахівцям. Адже навіть прості «черв’яки» можуть з часом перерости в глобальну проблему, через яку підйом вашого комп’ютера буде вельми проблематичним.

  Але де замовити видалення вірусів з комп’ютера? Звичайно, у нас – в «техпідтримці». У нашій компанії працюють досвідчені фахівці, які мають сучасний софт та солідну кількість знань. Ми легко виявляємо та усуваємо шкідливі програми! Ви отримуєте злагоджену і безпечну роботу вашого ПК.

  Якість без компромісів
  Необхідно перевірити комп’ютер або ноутбук на наявність вірусів і шпигунських програм? Бажаєте позбутися шкідливого софту в найкоротші терміни? Значить, вам до нас! Наші клієнти вже встигли оцінити такі вигоди від співпраці:

  Результативність. Майстри «техпідтримки» працюють на результат. Ми завжди виявляємо проблему, усуваємо її та виробляємо якісне налаштування системи. Ви отримуєте справну роботу вашого ПК.
  Широкий спектр послуг. Потрібно видалення вірусів з Андроіда, Віндоус або будь-якого іншого програмного забезпечення? Не важливо на чому працює ваш пристрій – наші фахівці швидко усунуть будь-які проблеми.
  Оперативність. У штаті компанії працюють багато фахівців, що дозволяє працювати з декількома пристроями одночасно. Також ми можемо заощадити ваш час, зробивши виїзд додому в будь-яке місце столиці.
  Доступна цінова політика. Оплата стягується тільки за пройдений ремонт – не більше! Діагностика абсолютна безкоштовна. Ви отримуєте результат без додаткових витрат!

  Необхідно якісне видалення вірусів в Києві? Звертайтеся в «Техпідтримку». Досвідчені фахівці швидко виявлять проблемні ділянки, усунуть шкідливий софт та зроблять відновлення системи. З нами ви отримуєте результат, а не порожні обіцянки!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  6 × = п'ятдесят чотири

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів