Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно
Очищення ноутбука від пилу + заміна термопасти

Очищення системи охолодження від пилу та заміна термопасти. Термопаста входить у вартість

200-350 грн
Очищення комп’ютера від пилу + заміна термопасти

Очищення системи охолодження від пилу та заміна термопасти. Термопаста входить у вартість

200 грн
Очищення комп’ютера від пилу + заміна термопасти на Macbook / iMac

Очищення системи охолодження від пилу та заміна термопасти. Термопаста входить у вартість

від 250 грн

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

  Очищення від пилу комп’ютерів та ноутбуків у Києві

  Комп’ютерні пристрої щохвилини зазнають забруднення. Пил, шерсть тварин, крихти їжі, частинки людської шкіри, й навіть павутиння, швидко притягуються внутрішнім вмістом системного блоку ПК або ноутбуком, викликаючи їх перегрів та гальмування роботи. Крім цього, якщо не очищати комп’ютер від бруду, то він може вийти з ладу назавжди, без можливості повернення його до «життя».

  chistka_komp_01

  На жаль, захистити повністю техніку від скупчення пилу та дрібного сміття неможливо. Адже не закриєш усі отвори для вентиляції, інакше це потягло б за собою сильний перегрів. Крізь них кулером видувається тепле повітря й приганяється холодне, щоб система охолодження функціонувала безперебійно. Але з потоком повітря неминуче проникають й усілякі забруднення. Вони накопичуються у затишних куточках, до яких важко дістатися, забивають щілини радіаторів, накопичуються на мікросхемах, налипають на лопаті вентиляторів.

  Що робити, спитаєте ви? Все банально просто – очищення комп’ютера від пилу! Замовити таку послугу недорого пропонує компанія «Техпідтримка». Наші професійні майстри вже так набили руку в очищенні комп’ютерної техніки від забруднень, що виконують цей процес у найкоротший термін. Усього півгодини, й ваш ПК або laptop у повному порядку! Ви можете особисто принести пристрій до нас у майстерню або викликати спеціаліста додому безкоштовно!

  Важливо! Очищення ноутбуку від пилу або ПК має здійснюватися регулярно. Це має стати корисною звичкою. Процедура очищення повинна виконуватися не рідше одного разу на півроку. Ви можете зробити це самі за допомогою простих пристроїв, але краще довірити таку роботу професіоналам нашого СЦ!

  Коли потрібно чистити комп’ютер від пилу та заміняти термопасту?

  Основні ознаки того, що комп’ютерна техніка вимагає очищення від забруднень:

  1. Пристрій починає сильно шуміти, гудіти, дзижчати під час роботи (особливо під час високих навантажень).
  2. Система несподівано для користувача перезавантажується, або з’являється “екран смерті” (синій екран).
  3. Періодичні зависання, гальмування ноутбуку чи ПК.
  4. Під час роботи відбувається вимкнення пристрою.
  5. Монітор передає спотворення зображень, з’являються смуги.

  Якщо ПК або лептоп почали сильно нагріватися, видавати шум й періодично самостійно вимикатися, значить пристроям терміново потрібне якісне чищення від пилу. Замовити таку процедуру за доступною ціною пропонує сервісний центр “Техпідтримка”.

  chistka_komp_02

  Усі роботи здійснюються оперативно, недорого та на високому рівні якості. Ви отримуєте відмінні результати, а ваш комп’ютер злагоджено та справно функціонує протягом тривалого часу.

  До чого призводить засмічення?

  Коли всередині пристрою накопичується пил та бруд, це неминуче призведе до таких проблем:

  • кулер забивається дрібним сміттям, починає повільно обертатись, а потім взагалі зупиняється, тобто система охолодження перестає функціонувати;
  • через постійне перегрівання виходить з ладу блок живлення;
  • мікросхеми починають сильно нагріватися, що веде до їх згоряння (особливо можуть постраждати материнська плата, процесори, відеокарта);
  • пристрій повністю відмовляється вмикатися.

  Чи варто ризикувати чіткою роботою комп’ютеру та комплектуючими? Однозначно ні! Адже лише один раз на півроку потрібно замовити очищення ПК від пилу у нас, й ваш «вірний друг» завжди буде в ідеальному порядку!

  Чим чистити комп’ютер від пилу власними силами?

  Існують кілька інструментів, якими можна якісно почистити ПК від пилу та бруду:

  Антистатичні пензлики. Вони допоможуть акуратно скинути забруднення контактним методом, при цьому не пошкоджуючи мікросхеми.

  antistat_kisti

  Спеціальний балон, що містить стиснене повітря, який видує пил з місць, до яких важко дістатися.

  ballon_01

  Гумова груша для всмоктування частинок пилу та бруду, що видуваються.

  Пилосос (автомобільний, побутовий). Він необхідний, щоб збирати забруднення, що видуваються балончиком. Не використовуйте промисловий, оскільки він є дуже потужним й може пошкодити кулери (вентилятори).

  pilesos

  Вологі серветки. Застосовуються для очищення техніки із зовні.

  salfetka

  При здійсненні даної процедури ви обов’язково накопичите статичну електрику, тому рекомендується одягати спеціальний антистатичний браслет, або іноді торкатися металевих ділянок, щоб скинути його на корпус системного блоку.

  antistat_braslet

  Очистити від пилу системний блок у принципі не складно. Насамперед потрібно взяти викрутку, зняти кришку й виконати очищення від пилу. Якщо ви фанат чистоти, й хочете видалити забруднення з комплектуючих, рекомендуємо не займатися таким самостійно, щоб не пошкодити деталі. Зверніться за допомогою до кваліфікованих майстрів сервісного центру «Техпідтримка» та замовте очищення комп’ютера від пилу за низькою ціною!

  Як виконується професійне очищення ПК від пилу у сервісному центрі?

  Такий процес здійснюється нашими досвідченими майстрами за певною схемою:

  • Крім цього, ми пропонуємо виконати очищення від вірусів діагностика, температурне тестування, щоб встановити ознаки перегріву комплектуючих (процесор, відеокарта);
  • відкриття техніки, щоб виявити внутрішні забруднення та деталі, які могли згоріти через перегрівання;
  • проведення очищення комп’ютера від пилу ручним чином, видувається бруд за допомогою спеціального обладнання;
  • заміна термопасти/термопрокладок (за потреби);
  • збирання очищеного пристрою, налаштування стабільної роботи.
  chistka_komp_04

  Крім цього, ми пропонуємо віиконати очищення від вірусів та шкідливого ПЗ, які негативно впливають на правильне функціонування комп’ютерної техніки.

  Чому варто звернутися до компанії «Техпідтримка»?

  Якщо ваша комп’ютерна техніка почала нагріватися, шуміти, видавати незрозумілі звуки, зависати, гальмувати під час роботи, значить настав момент замовити очищення комп’ютера від пилу. Зверніться до нас, й ваш пристрій знову радуватиме вас стабільною, злагодженою та чіткою працездатністю.

  Наші головні переваги:

  1. Колектив професіоналів. Кожен співробітник СЦ володіє високим рівнем кваліфікації, необхідними знаннями у ремонті комп’ютерів, величезним практичним досвідом (від 5-ти років), постійно підвищує свою майстерність, щоб якісно та швидко повертати техніку до ладу!
  2. Якісне обслуговування. Ми надаємо свої послуги не тільки у майстерні, а й оперативно виконуємо очищення ПК від пилу вдома або у офісі замовників. Майстер виїжджає до будь-якого району Києва швидко, або за попередньою домовленістю з клієнтом у зручний для нього час.
  3. Доступні ціни. Замовники оплачують лише виконану роботу. Виїзд спеціаліста та діагностичні заходи – безкоштовні.
  4. Швидкі результати. Наша компанія має у своєму розпорядженні достатню кількість висококваліфікованих співробітників, спеціалізоване обладнання, інструменти та оригінальні комплектуючі, тому ремонт комп’ютерів або очищення ноутбуків від пилу із заміною термопасти виконується у найкоротші терміни.
  5. Великий список послуг. У нас можна замовити не тільки очищення техніки від забруднень, але й ремонт ноутбуку та терміновий ремонт ПК, відновлення системи Windows та даних з жорсткого диска, налаштування роутеру та ремонт принтеру, відновлення комплектуючих, іншу якісну комп’ютерну допомогу.

  Терміново потрібне очищення ноутбуку від пилу у Києві? Ласкаво просимо до сервісного центру «Техпідтримка»! Наша компанія – це команда компетентних IT-інженерів, з якими ви отримуєте чудові результати, економію дорогоцінного часу та фінансів.

  Бажаєте замовити очищення ПК від пилу із заміною термопасти? Або у вас залишилися питання? Сміливо телефонуйте нам за номерами телефонів, вказаних на сайті, або замовляйте «зворотній зв’язок». Наші менеджери-консультанти дадуть вам розгорнуті відповіді, оформлять заявку та відправлять до вас майстра для виконання замовлення!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  4 − = один

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів