Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

  • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
  • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
  • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
  • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Неполадки друкарських пристроїв негативно відбиваються на виробничому процесі. Навіть коли принтер ламається будинку, це здатне доставити масу незручностей, не кажучи вже про офіс, де така техніка використовується щохвилини. Ремонт принтерів в Києві можна замовити в нашому сервісному центрі “Техпідтримка”. Наші майстри оперативно виїдуть по заявці й усунуть проблему будь-якої складності на місці.

Нижче ми наведемо кілька найпоширеніших проблем і способів їх вирішення.

Повільний друк

Це може бути викликано завищеною якістю в Налаштуваннях. Зробити процес швидше допоможе зменшення якості й установка односторінкового друку в Налаштуваннях. Ще один спосіб — друкувати матеріали без зображень. Крім того, в деяких моделях можна наростити обсяг оперативної пам’яті.

Якщо ви використовуєте принтер при бездротовому підключенні, то повільний друк — це нормальне явище. Збільшити продуктивності можна, пересунувши роутер ближче до принтера.

Помилки в системі — зміна пристрою для друку

З деяких причин Windows може самостійно змінити пристрій, на який відправляються документи для друку. Виправити це можна, задавши заново пристрій за замовчуванням. Зробити це можна наступним чином.

  1. Зайдіть в меню “Пуск”.
  2. Оберіть пункт “Пристрої та принтери”.
  3. Натисніть на потрібний пристрій.
  4. Клацніть на пункт “Використовувати за замовчуванням”.

Ці прості дії дозволять перенаправити документи на потрібний пристрій.

Бляклий друк, плями, смуги

Якщо подібні проблеми виникають на струменевому принтері, це означає, що сопла друкарської головки забиті. У програмному забезпеченні техніки передбачена функція очищення головки від засохлих чорнила. Як зробити це покроково, залежить від конкретної моделі принтера.

Заминання паперу

При частому застряганні паперу, причиною може бути забруднення транспортувальних валів або сторонні предмети. Це може бути незначний клаптик паперу або пил. Щоб впоратися з цією проблемою досить провести очищення принтера, яку краще довірити професіоналам, які поряд з нею також виконають повну діагностику пристрою.

Крім цих неполадок, проблемами в роботі також може стати вихід з ладу сканера, друк порожньої сторінки та багато іншого. У будь-якому випадку усувати поламання повинні виключно досвідчені майстри, які знають всі нюанси роботи з подібною технікою. У нашій компанії ви знайдете досвідчених фахівців, адекватні, доступні розцінки й оперативне розв’язання будь-яких проблем з друкарською технікою Canon.

Зателефонуйте в наш сервісний центр або замовте зворотний дзвінок, щоб викликати майстра з ремонту принтера в Києві або отримати детальну консультацію щодо наших послуг та інших питань.

Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів