Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

        Якщо ви любите хорошу якість зображення, шикарну графіку при перегляді фільмів або граючи в улюблені відеоігри, то повинні розуміти, що для таких цілей вам потрібна хороша відеокарта в ноутбуці. Зараз дуже багато різних виробників які виробляють хороші відеокарти, але відеокарти не можуть служити вічно. У якийсь момент відеокарту може вийти з ладу, в таких випадку потрібно обов’язково звернутися до фахівців, які допоможуть швидко і якісно. Сервіс «Техпідтримка» пропонує свої послуги стосовно ремонту відеокарти ноутбука в Києві і інших послуг.

   

  Причини поломки відеокарти ноутбука

       Виділити одну причину поломки відеокарти в ноутбуці дуже складно. Цих причин може бути дуже багато. Без діагностики зрозуміти в чому саме справа практично неможливо.

       Ми виділимо ряд найпопулярніших причин, за якими відеокарти виходять з ладу:

  • перегрів ноутбука
  • попадання великої кількості пилу
  • якщо неправильно поводитися з ноутбуком і відкритий, в тому числі.
  • механічні несправності.

       Найчастіше, звичайно, відеокарти ламаються через перегрів пристрою. Це може статися через підвищену тепловіддачі ноутбука (неспроможності відеокарти) або через неправильну роботу охолоджувальної системи. За цим потрібно стежити, щоб уникнути можливих поломок відеокарти ноутбука. Також, часто трапляється, що в відеокарту потрапляє багато пилу, наслідком теж стане перегрів пристрою.
       Якщо з цим все зрозуміло, то варто ще акцентувати увагу ще й на правильному поводженні з ноутбуком. Варто берегти його від ударів і падінь, уникати потрапляння рідин тощо.
       Бувають, також, механічні пошкодження відеокарти. Це той випадок, коли пошкоджуються якісь компоненти на платі.

   

  Ремонт відеокарти ноутбука в Києві

       Причини поломок відеокарти ноутбука ми вже визначили. Тепер хочеться поговорити про ремонт відеокарти ноутбука. Перш за все, ремонт повинен здійснюватися фахівцями, які забираються в цій сфері і мають хорошу практику за плечима. Самостійно ми не рекомендуємо намагатися відремонтувати відеокарту, так як при ремонті, ви можете зачепити якісь деталі відеокарти і це призведе до ще одним несправностей, підсумок – більше проблем.
       Сервіс “Техпідтримка” пропонує свої послуги стосовно ремонту відеокарти ноутбука в Києві. Ми спеціалізуємося в усій сфері ремонту техніки: ремонт комп’ютером, ноутбуків і їх комплектуючих, налаштуванням смарт ТВ і принтером, чищенням пристроїв від пилу, установкою програм і усунення вірусів і на багато іншого.
       Наші майстри можуть провести ремонт як у вас вдома, так і у нас в майстерні. Як вам буде зручно. Варто лише зателефонувати, який вказаний на нашому сайті і залишити свою заявку, майстри реагують відразу ж. Ми гарантуємо 100% якість ремонту і низькі ціни.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів