Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

Ваше ім‘я (обов‘язково)

Ваш номер телефону (обов‘язково)

      Нетбуки дуже зручні, мобільні і компактні девайси. Сучасні пристрої відрізняються надійністю і практичністю. Їх можна брати з собою в кафе, в поїздки, на навчання або в інші місця, він не займає багато місця, не витрачає так багато електроенергії як звичайний ноутбук. Підходить як дітям, так і дорослим. Його використовують для проведення дозвілля, роботи або навчання. Але, всі ми розуміємо, що нетбуки, як і інші пристрої можуть давати збої і ламатися. Причинами цього можуть бути як знос деталей пристрою, так і недбале ставлення до нього свого господаря. Так чи інакше, якщо ви виявили будь-які збої в роботі нетбука, з’явилися перші ознаки в його несправності, значить, вам необхідний сервіс по ремонту нетбуків.

Ремонт нетбуків в Києві

     Сервісний центр “Техпідтримка” пропонує послуги з ремонту різної цифрової техніки, в тому числі і нетбуків. Команда сервісного центру включає в себе професійних фахівців і майстрів, які мають колосальний досвід в ремонті техніки різних брендів, років випуску і тд, здатних швидко і якісно виправити неполадку будь-якої складності.

     Майстри сервісу проведуть ретельну діагностику, в результаті якої виявлять причину поломки і усунуть її за допомогою ремонту або заміни деталі. Вся робота нашого сервісного центру заснована на відповідальності і старанності, ми застосовуємо тільки оригінальні деталі. Тому, якщо вам потрібний ремонт нетбука, звертайтеся до нас. Ми швидко і якісно виконаємо ремонт вашого пристрою у нас в майстерні або ж у вас вдома, в офісі або іншому місці.

Чому ми кращі в столиці?

     Наша майстерня функціонує достатньо давно і нас знають на ринку ремонтних послуг, як висококваліфікований спеціалістів. 

     Чому ж варто обрати наш сервіс?

 • Якісний ремонт нетбуків
  Спеціалісти сервісу “Техпідтримка” проводять якісний і швидкий ремонт вашого нетбука в майстерні або у вас вдома.
 • Кращі майстри
  Всі наші працівники мають великий досвід роботи та знаються на техніці, як на своїх п’яти пальцях. Ми боремося за ремонт будь-якої складності.
 • Низькі ціни
  В нашому сервісі невисокі ціни порівняно з іншими. Ми займаємось ремонтом техніки достатньо давно та знаємо ціну будь-якому ремонту, саме тому не завищуємо її. 
 • Безкоштовний виїзд майстра та діагностика
  Для всіх клієнтів нашої майстерні даруємо безкоштовну діагностику та безкоштовний виїзд майстра додому по Києву (жителям області краще уточнити інформацію у оператора).

 

Средняя оценка нашего сервиса 4,9 из 5. На основе отзывов клиентов