Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

      Роз’єм живлення ноутбука, напевно, одна з найбільш часто ламаються його місць. Здається, що хоч раз у житті кожна людина хоч раз, але стикався з поломкою гнізда, будь-то ноутбук, телефон, планшет або інший пристрій.
       Ми пропонуємо свої послуги по ремонту техніки, в тому числі і гнізда ноутбука. Це один з найбільш частих запитів у нас в сервісі “Техпідтримка”. Протягом пари десяток хвилин фахівці впораються з усіма неполадками і ви отримаєте свій ноутбук в кращому вигляді!

   

  Причини поломки роз’єму живлення ноутбука

    Роз’єм живлення одне з найбільш частих поломок серед запитів в нашому сервісі. Найчастіше, проблема в тому, що розхитався роз’єм живлення на ноутбуці. Це трапляється тому, що люди не вміють правильно поводитися з технікою: смикають кабель зарядки, нервово намагаючись вставити його в роз’єм або ж навпаки недбало дістають його. Іноді через ривків, переносів ноутбука з підключеним блоком живлення у висячому положенні з місця на місце. Буває навіть від удару, через падіння ноутбука. Перегинання штекера блоку живлення, неакуратно підключаючи або відключаючи зарядку ноутбука ви травмуєт роз’єм, про який ми зараз говоримо і з часом він перестає працювати і заряджати ваші пристрої.
       Також, існує і ряд інших поломок, наприклад механічна. Механічні поломки, це поломки які випливають з-за тиску або різких ривків. Ще однією причиною поломки роз’єму живлення може бути заводський брак. Це трапляється через неякісну пайки роз’єму, яка незабаром втрачає свої функції. І після цього заряд не надходить до ноутбука.
       Використання неоригінальних блоку живлення теж може дати про себе знати! Користуючись неоригінальними комплектуючими, не забувайте про те, що вони не дають вашій техніці нічого хорошого, а навпаки тільки завдають шкоди.

   

  Визначаємо місце поломки роз’єму ноутбука

       Визначити місце поломки роз’єму живлення самостійно досить просто. Для того, щоб визначити яка деталь вийшла з ладу: штекер або роз’єм, потрібно провести кілька дій.
      Спробуємо визначити поломку штекера. Візьміть штекер у залізного підстави і спробуйте його поворухнути притримуючи основний провід. Якщо металеву основу хоч трохи починає ворушитися, тоді проблема в зарядному, а не в роз’ємі. Для того, щоб визначити поломку роз’єму живлення ноутбука, вам знадобиться пінцет. Берете пінцет і намагаєтесь зачепити головний контакт штекера за допомогою пінцета. Якщо ви помітили, що центральний контакт “вільно ходить”, тоді причина швидше в ньому. Ще однією ознакою поломки  роз’єму живлення – є надмірне виділення тепла з роз’єму.
     Нагадуємо, що некваліфікований ремонт приносить шкоди вашим пристроям набагато більше, ніж сама поломка. Рекомендуємо звернутися до кваліфікованих фахівців за якісною допомогою.
       Звернутися до фахівців сервісу “Техпідтримка” для того, щоб провести ремонт  роз’єму живлення ноутбука в Києві ви можете зателефонувавши за телефоном, який зазначено на наймання офіційному сайті або ж заповнивши онлайн – заявку на сайті.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів