Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

       Жорсткий диск «HDD» являє собою механічне пристрій, мета якого спрямована на збереження і зберігання вашої інформації. Це можуть бути документи, фотографії, відео, музика, фільми і безліч інших даних, презентації, проекти, і це всього лише маленька частина всіх даних, за які відповідає жорсткий диск.

       Втрата ваших даних диску – величезна проблема, так як накопичувачі на жорстких дисках мають великий обсяг матеріалу, і в разі, якщо жорсткий диск вирішить зробити збій, ваша інформація може зникнути в повному об’ємі.

       Сервіс “Техпідтримка” завжди раді допомогти вам відновити інформацію з жорстких дисків. Майстри нашого сервісу мають великий досвід роботи і беруться да відновлення будь-якої складності. Ми маємо спеціальне обладнання та висококваліфікованих спеціалістів.  

  Причини втрати даних з вінчестера

       Будь-який збій вінчестера може призвести до його пошкодження і, відповідно, втрати всіх даних, які зберігалися на ньому. Незважаючи на всі труднощі, навіть така катастрофічна ситуація не безнадійна. Ми розповімо вам основні причини, за якими інформація на жорсткому диску може зникнути, а так само про дієві способи відновити потрібну інформацію.

       Причини втрати даних з жорсткого диска можна розділити на дві категорії:

  1. системні: збої де проблемою виступає сам накопичувач. У таких випадках спочатку необхідно почати проводити відновлення вінчестера, а після цього провести роботу з аналізу та вилучення інформації.
  2. програмні: втрата інформації, при нормальній роботі жорсткого диску, але при цьому, був втрачений сам доступ до інформації

  Ознаки пошкодження жорсткого диска:

  • дивні шуми;
  • зникаючі дані;
  • комп’ютерні збої;
  • повільне час доступу.

   Відновлення даних з жорстких дисків

       Якщо жорсткий диск дав збій і ви втратили свої дані, не поспішайте засмучуватися: відновлення інформації з жорсткого диска можливо.

  При відновленні даних з жорсткого диска найголовніше – підібрати правильний інструмент. Для самостійного відновлення можна використовувати програми з відновлення даних.

  Основні функції:

  • сканування файлової таблиці жорсткого диска,
  • визначення логічної структури розділів,
  • пошук і аналіз втрачених файлів,
  • сканування поверхні HDD-диска із заданою глибиною.

       Якщо ж самостійно ви ніколи не займалися відновленням даних з жорстких і не знаєте як це робиться, радимо звернутися до фахівців. Це допоможе не допустити можливих помилок, які ви можете допустити при відновленні самостійно.

       Фахівці сервісу “Техпідтримка” займаються не тільки відновленням даних з жорстких дисків, але ще і проводять відновлення даних з карт пам’яті, чищенням від вірусів і установкою антивіруса, ремонтом комп’ютерів, ноутбуків та іншої техніки, чищенням від пилу, складанням комп’ютерів на замовлення та іншими послугами.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів