Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

  Сучасні операційні системи досить стійкі, але часом трапляються непередбачувані обставини, і тоді ваш Windows може дати збій. Це трапляється по разнім причин, але після таких збоїв доводиться проводити відновлення системи Windows. Така ситуація завдає чимало неприємностей, але справлятися з нею все одно потрібно. Коли ви займаєтеся чимось важливим: складаєте звіти, шукайте інформацію, завантажуєте фотографії або займаєтеся іншими важливими справами, збій Windows глобально змінить. Тоді, замість важливих справ, вам доведеться самостійно відновлювати операційну систему або шукати майстра для цієї роботи.

       Самостійне відновлення Windows можливо, якщо ви розумієте специфіку її роботи і знаєте, що потрібно зробити для її відновлення. Якщо ж, такими навичками ви не володієте, краще не братися за цю роботу, щоб не погіршити ситуацію ще більше, а просто знайти хорошого майстра, який знає і вміє відновлювати операційні системи.

       Сервіс “Техпідтримка” пропонує свої послуги з відновлення операційної системи Windows. Ми відновлюємо ОС швидко і якісно.

  Відновлення Windows після збою

       Відновити операційну систему після збою можливо. Як правило, більшість випадків збою операційних систем відбуваються з вини користувача. Для того, щоб ваша операційна система не давала збоїв і вам не довелося залишитися без робочої техніки, необхідно всього лише дотримуватися елементарних правил експлуатації: акуратно і правильно використовувати комп’ютер або ноутбук. Якщо користувач не може самостійно регулювати подачу електроенергії, то її перепади можна легко усунути, купивши стабілізатор. Але видаляти самостійно незнайомі файли вкрай не рекомендується, як і натискати все підряд клавіші під час зависання техніки.

  Що може спровокувати збій Windows:

  • Неправильна робота ОС;
  • Перепади електроенергії;
  • Невдале завершення роботи програм;
  • Наявність вірусів в ПК;
  • Припинення роботи комп’ютерного компонента;
  • Видалення важливих файлів;
  • Неправильне використання.

  Де краще відновити Windows?

       Зайнятися відновлення системи Windows ви можете як самостійно, якщо у вас, звичайно ж, є досвід, або ви можете звернутися до справжніх кваліфікованих спеціалістів, які дуже швидко та якісно допоможуть вам вирішити таку вашу проблему.
      В першому варіанті вам доведеться трохи попотіти, адже відносити Windows не так-то й просто, як може здатися на перший раз. Ви можете подивитися багато інформації в інтернеті, навіть можете подивитися відеа, але це не будет гарантувати ва рівним рахунком нічого. В той час, як спеціалісти, які мають достатній досвід роботи, у тому ж числі і з системою Windows, зможуть відновити її набагато швидше.
      Вирішувати тільки вам, але ми рекомендуємо звернутися до майстрів. Так, сервіс “Техпідтримка” може допомогти вам у вирішенні даної проблеми. І вже за лічені дні, або навіть години, ви зможете юзати ваш пристрій.
      Фахівці нашого сервісу мають великий досвід роботи та з радістю відремонтують ваш все, що заманеться!

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів