Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

      Мережевий кабель – найвразливіше місце, яке найчастіше страждає від домашніх тварин, від меблів, неправильного поводження та інших факторів. При цьому, мережевий кабель головний провід, який розділяє життя з інтернетом: соціальними мережами, фільмами, книгами, передачами і іншим, і без нього. Ремонт інтернет кабелю ви можете зробити самостійно, якщо ви розумієте специфіку роботи або ж звернутися до професіоналів, які допоможуть вам за лічені хвилини.

   

  Як відремонтувати інтернет кабель?

       Інтернет кабель можна відремонтувати як вдома, так і в сервісній майстерні.     Якщо ви готові приступити до ремонту мережевого кабелю самостійно, тоді ця інформація для вас.
      Якщо так вийшло, що кабель пошкодився і ви бачите на якій ділянці кабелю це сталося, потрібно взяти спеціальний інструмент – стриппер і позбутися від зайвої ізоляції. Ми не рекомендуємо користуватися ножем, тому що про може пошкодити провід. Після чого розібратися з жилами, вставити їх в з’єднувач до упору і замкнути з’єднувач.
      Якщо ж у вас немає часу займатися ремонтом мережевого кабелю, ви не вмієте це робити чи не хочете, наші майстри прийдуть до вас на допомогу.

  Ми можемо запропонувати вам такі послуги:

  Для більш детальної інформації телефонуйте до нас в сервіс.

   

  Ремонт інтернет кабелю в Києві

     Наш сервіс пропонує вам ремонт і настройку різної техніки: комп’ютери, ноутбуки, принтери, смарт ТВ, установку програм, складання комп’ютерів та іншого. Ремонт інтернет кабелю в Києві теж може здійснити “Техпідтримка” в особі наших професійних майстрів.
      Для того, щоб викликати майстра додому, досить просто подзвонити по телефону, який вказаний у нас на офіційному сайті, обговорити дату і час, коли вам зручніше за все буде прийняти майстра. Після цього майстер приїде до вас додому і проведе ремонт інтернет кабелю.
       Нагадуємо, що виїзд майстра і проведення діагностики для наших клієнтів-безкоштовно! Ви платите тільки за проведення ремонту. У разі, якщо ви не можете, з яких-небудь причин, прийняти майстра вдома, ви завжди можете привезти до нас ту техніку, дроти і тд для ремонту. Ми все зробимо у нас в майстерні, вам потрібно буде тільки забрати.

       Телефонуйте, ми завжди раді вам допомогти!

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів