Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

div>

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Просто неможливо уявити наше життя без різних гаджетів і пристроїв, існування яких ще років тридцять тому було під великим питанням. Ноутбук вважається одним з найбільш зручних і багатофункціональних інноваційних пристроїв. В першу чергу завдяки своїй потужності та портативності.

Однак нерідко трапляються неприємності, коли на ноутбук проливається будь-яка рідина. І якщо це була вода, то проблем, можливо ще можна уникнути. А ось якщо це був солодкий напій, без допомоги професіоналів не обійтися.

Якщо вам необхідний професійний ремонт залитого ноутбука в Києві терміново звертайтеся в наш сервісний центр. Ми допоможемо вам впоратися з будь-якою проблемою.

Що потрібно робити, якщо ви залили ноутбук

Перегляд фільмів на ноутбуці або розробка нового проєкту, як правило, супроводжується потягуванням гарячої кави або смачного соку. І лише один невірний рух розділяє вас від залитого ноутбука.

 1. Якщо ви пролили рідину на пристрій негайно відключіть його від мережі. Варто пам’ятати, що якщо волога добереться до материнської плати почнеться швидке окислення, яке виведе з ладу пристрій. Наші фахівці стверджують, що окислення буде тривати до тих пір, поки батарея не розрядитися. А це означає, як тільки в ноутбук потрапила вода, необхідно тут навіть витягнути батарею.
 2. Далі варто спробувати злити залишки води, перевернувши пристрій і злегка постукавши по ньому.
 3. Наступним етапом стане обов’язковий виклик майстра додому або самостійне відвідування сервісного центру.

Багато користувачів, прочекавши день-два пробують включати ноутбук і відзначають, що його працездатність колишня. Отже, вони не несуть пристрій в сервісний центр і продовжують ним користуватися. Однак проблема насправді набагато глибша. Окислення металу може бути й тимчасово зупинилося, але не завершилося. І поступово корозія буде поглинати всі життєво важливі для ноутбука деталі. Це призведе до того, що ноутбук просто в один момент надасть, через повну несправність деталей. А їх покупка обійдеться вам дорожче, ніж новий ноутбук.

Саме тому залитий ноутбук необхідно віддати на діагностику в сервісний центр.

Переваги нашої компанії

Ми працюємо в даній сфері вже довгі роки. За цей час ми встигли відремонтувати кілька тисяч різних пристроїв. При цьому в нашому колективі є фахівці, які працюють тільки з ноутбуками, а значить знають дану техніку від і до.

Наш сервісний центр з ремонту ноутбуків в Києві має наступні переваги.

 1. Грамотну консультацію кожного клієнта.
 2. Приємне обслуговування.
 3. Можливість замовити терміновий ремонт. В такому випадку діагностика та ремонтні роботи будуть проводитися моментально.
 4. Діагностика, здійснювана в нашому сервісному центрі дозволяє отримати максимально точну і повну картину про стан ноутбука. Це можливо завдяки сучасному обладнанню і спеціальним інструментам.
 5. Великий досвід роботи в даній сфері дозволяє нашим майстрам швидко і якісно проводити ремонт.
 6. У разі заміни деталей, ми замовляємо їх тільки у перевірених виробників.
 7. Всім доступна послуга”ремонт ноутбука дома в Києві”. У найкоротші терміни до вас приїде фахівець і доведе до ладу ваш пристрій.
 8. Цінова політика нашої компанії орієнтована на середньостатистичного жителя сторінки, а значить буде по кишені кожному. Адже набагато дешевше вчасно відремонтувати ноутбук, ніж в наслідок купувати новий.

Якщо ви залили ноутбук рідиною, негайно звертайтеся в наш сервісний центр. Своєчасна чистка окисів дозволить зберегти пристрій в робочому стані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


сім × = 42

Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів