Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

div>

Безкоштовні послуги та знижки:

  • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
  • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
  • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
  • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Ваш ноутбук несподівано перестав заряджатися? Можливо ви зіткнулися з необхідністю ремонту роз’єму живлення. Перевірені майстри, здатні якісно надати дану послугу, працюють в “техпідтримці”. Компанія пропонує професійну допомогу жителям Києва та Київської області.

Як зрозуміти, що сталася неполадка

Власники ноутбуків, яких торкнулася така проблема, помічають, що процес зарядки не починається. У деяких випадках неможлива нормальна фіксація штекера в гнізді живлення. Якщо робота зарядного пристрою і відбувається, то вона постійно переривається, перешкоджаючи успішному завершенню циклу.

У “Техпідтримці” зроблять ремонт роз’єму живлення ноутбука недорого і якісно. Ця проблема відноситься до числа поширених, через те, що ноутбук є мобільним пристроєм, який постійно переносять з одного місця на інше. Потреба в постійній зарядці зростає в міру активності користувача. Регулярне підключення і відключення призводить до розхитування елемента. Особливо, якщо нехтувати правилами акуратного поводження.

Чи можна полагодити роз’єм самостійно

Теоретично можна спробувати усунути проблему своїми силами. Однак без наявності спеціальних знань та інструментів неможливо правильно розв’язати питання. Усунення ламання — завдання досвідченого майстра “Техпідтримки”. Ціна ремонту роз’єму живлення ноутбука тут не надто висока. Головне-швидше викликати майстра і не нашкодити роботі улюбленого гаджета, намагаючись самостійно позбутися від проблеми. Адже в іншому випадку можна пошкодити інші компоненти техніки. Тоді ремонт обійдеться значно дорожче, якщо взагалі буде доцільний.

Професіонал приїде і проведе діагностику роз’єму, щоб переконатися в тому, що причина звернення криється саме в його непрацездатності. Зазвичай потрібно випаяти область під нове гніздо, попередньо видаливши старе. Після успішного завершення процесу відбувається обов’язкова процедура тестування. В ході неї підтверджується відновлення нормального функціонування елемента.
Важливою складовою якісного ремонту є використання виключно оригінальних компонентів. “Техпідтримка” гарантує сувору відповідність даній вимозі. Від цього залежить тривалість терміну експлуатації та нормальна робота всього пристрою.

Компанія “Техпідтримка” знає, як врятувати вашу техніку

Ремонт роз’єму живлення ноутбука в Києві — важлива послуга, яку надають професіонали “техпідтримки”. Але далеко не єдина. Тут пропонується безліч видів допомоги, пов’язаних з необхідністю налагодження справної роботи техніки. Компанія вигідно виділяється серед конкурентів ось чим.

  1. Тільки досвідченими співробітниками в штаті. Кожен з них має відповідну освіту. Кваліфікація майстрів дозволяє братися за справу будь-якого рівня складності й успішно доводити його до кінця.
  2. Розумними цінами. Хто сказав, що за високу якість послуг обов’язково потрібно платити величезну суму грошей?
  3. Оплатою тільки за успішний результат. Вам не доведеться окремо оплачувати виїзд майстра, проведення діагностики.
  4. Можливістю отримання допомоги в будь-який день тижня в той час, який найбільш зручно для вас. Графік роботи “Техпідтримки” це дозволяє.
    Забезпечується економія Вашого часу, адже нема потреби везти пристрій в сервісний центр. Завершення ремонтних дій теж не доведеться довго чекати. Професіонали працюють швидко і без шкоди для якості.

Звертаючись в “Техпідтримку”, ви можете бути впевнені, що віддаєте техніку в руки перевірених і надійних фахівців.

Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів