Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

  • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
  • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
  • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
  • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Збірка комп’ютерів-складний, кропіткий процес, який вимагає певних знань і досвіду. Тому, якщо ви хочете отримати максимальну продуктивність, при цьому добре заощадити на покупці, розумно скористатися послугами професіоналів.. Для того, щоб перейти до процесу безпосередньої збірки необхідно мати уявлення про приблизні очікуваних цілях у клієнта, після чого проводиться підбір різноманітних компонентів з обов’язковим узгодженням.

Правила підбору компонентів

Оскільки останнє слово по вибору компонентів завжди залишається за клієнтом, дуже важливо знати два основних правила.

  1. Гранична сума збірки, оскільки підбирати можна до нескінченності дорогі складові комп’ютера, а найчастіше бюджет є обмеженим.Переважне програмне забезпечення, тобто операційна система і програми, які найчастіше будуть використовуватися на комп’ютері.
  2. Стандартна збірка комп’ютера в Києві має на увазі установку за замовчуванням операційної системи Windows 7, яка здатна підтримувати до 32 Гб оперативної пам’яті, що дозволяє витримувати на сьогодні практично будь-які навантаження.

Початок в материнській платі

Найскладнішим в плані конструкції і функцій компонентом будь-якого комп’ютера є материнська плата, яка служить якоюсь базою функціонування всіх інших компонентів. Збірка комп’ютера завжди починається саме з підбору материнської плати, оскільки вона є основоположною подальшої можливості розширення характеристик системи.

Потужність процесора

Важливу роль відіграє грамотний вибір процесора, оскільки установка даного пристрою останнього покоління дозволить не турбуватися про сумісність більшості вимогливого програмного забезпечення. На сьогодні найбільш поширеними і відомими є процесори від компаній Intel і AMD, кожна з яких намагається по-своєму догодити своїм потенційним споживачам. Наприклад, процесори Intel відрізняються неймовірно високою продуктивністю, але при цьому вони дорожче коштують. Процесори AMD дешевші, але при цьому і можливості їх трохи нижче.

Оперативна пам’ять

Оперативна пам’ять є не менш важливим компонентом, оскільки вона несе в собі функцію обробки оболонок додатків і допомагає процесору в обчислювальній потужності. Обробка програм на жорсткому диску просто не вигідна, оскільки у жорсткого диска набагато менше швидкість обробки даних в порівнянні з оперативною пам’яттю. Чим більше буде її обсяг, тим більше продуктивних додатків можна буде запускати одночасно.

Графіка

Для людей, яким комп’ютер служить інструментом обробки великої кількості графічних даних, необхідно, щоб в системі була присутня потужна відеокарта. Цими людьми можуть бути як звичайні геймери, так і професіонали у сферах веб-дизайну, монтажу відео та інших професій, що вимагають використання графіки. Слід зазначити, що відеокарта вважається однією з найдорожчих складових будь-якої системи, і вартість нерідко перевищує можливості. Тому при виборі даного складника краще довіритися професіоналу-збирачеві, який підкаже найбільш вигідний варіант в тій чи іншій ситуації.

Блок живлення

Без потужного блоку живлення, здатного забезпечити достатньою кількістю потужності кожен компонент системи, також не обійтися. Слід зазначити, що установка малопотужного блоку живлення в продуктивній системі не рекомендується, оскільки постійно буде спрацьовувати захист в блоці, що викликає ризик втрати даних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


+ 9 = чотирнадцять

Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів