Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

Ваше ім‘я (обов‘язково)

Ваш номер телефону (обов‘язково)

  SSD карта-це одна з найпопулярніших, швидких і енергоефективних накопичувачів, призначених для зберігання та обміну інформацією. SSD накопичувач володіє більш високою швидкістю читання даних і запису, якщо порівнювати з жорсткими дисками, але при цьому він витрачає набагато менше енергії.

     SSD карти також популярні завдяки своїй надійності. SSD-накопичувачі вважаються більш надійними, через те, що вони не мають рухомих деталей. Як і з іншими картами пам’яті, всі помилки і збої операційної системи, неакуратність користувачів і віруси несуть пряму загрозу для збереження даних, які зберігаються на картах.

     З такими ситуаціями, як випадково видалили файли, відформатували карту, операційна система дала збій та іншими, користувачі SSD-накопичувачів стикаються також часто.

     Відновлення втрачених даних з карти пам’яті справа дуже трудомістка і може займати досить багато часу. Цим повинні займатися спеціально навчені люди, щоб не допустити можливості відновлення не всіх файлів.

     Майстри сервісу «Техпідтримка» готові допомогти вам і відновити дані з SSD карти. Маючи великий досвід в даній сфері, вони беруться за роботу будь-якої складності.

Відновлення файлів з SSD-карти

     Як ми вже писали вище, відновлення даних з SSD-карти дуже трудомісткий процес і в більшості випадків файли, які були знесені з такого накопичувача, дуже тяжко підлягають відновленню, а в деяких випадках і зовсім не підлягають.

Спочатку потрібно розглянути основні причини втрати даних:

 • пошкодження електричних і фізичних частин;
 • знесення накопичувача;
 • збої програмного забезпечення, операційної системи, що також може викликати пошкодження файлів;
 • западання накопичувача вірусами.

Коли можна відновити дані з SSD-накопичувача?

Відновлення даних SSD-накопичувача можливе, але не у всіх випадках. Іноді трапляється так, що відновити потрібні інформацію не вийде. Але, все ж таки, є умови, за яких можна відновити всі файли з SSD-картки:

 • Коли ви підключаєте SSD-накопичувач до комп’ютера, але в якості жорсткого диска, зовнішнього, через USB;
 • При умові, коли стався збій системи і диск недоступний або не відображається;
 • Якщо накопичувач старої моделі.

Средняя оценка нашего сервиса 4,9 из 5. На основе отзывов клиентов