Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

  SD-карта, як і будь-який інший накопичувач, може раптово пошкодитися, вийти з ладу і підвести свого власника в самий невідповідний момент. Як завжди, в такі моменти, на накопичувачі знаходяться тільки найпотрібніша і найцінніша інформація: дорогі документи, улюблені фотографії, замітки та інше файли. Причини таких пошкоджень можуть бути абсолютно різні: збій або помилка операційної системи, випадкове видалення файлів або форматування картки.

        Повернути дані після їх зникнення можливо, але для цього знадобиться допомога фахівця. Команда сервісу “Техпідтримка” завжди готові допомогти нашим клієнтам з відновленням SD-карти з їх документами, фотографіями, відео, нотатками, музикою та іншими файлами.

  Причини пошкодження SD-карти

      Причин пошкодження вашої SD карти може бути дуже багато. Як ми писали вище, це можуть бути збої в операційній системі, пустощі ваших дітей, форматування карти і тд.

       Ось найпопулярніші причини пошкодження SD-карти з якими до нас звертаються наші клієнти:

  • Помилка операційної системи пристрою. Досить часто, процеси всередині різних пристроїв, які приховані від призначеного для користувача очі, можуть привести до втрати особистих даних з накопичувача.
  • Втрата з’єднання. Цей пункт про моментах передачі даних з одного пристрою на інший. Під час передачі даних, як правило, ймовірність пошкодження накопичувача дуже велика.
  • Застаріла файлова система. У разі, якщо ви, для карти пам’яті, використовуєте файлову систему FAT, то скоріш за це лише питання часу коли накопичувач вийде з ладу.

  Всі симптоми ушкоджень карти дуже схожі між собою і вам не важко буде визначити ступінь працездатності пристрою.

  Симптоми пошкодження SD-карти:

  • фото і відео-файли відкриваються не повністю або не відчиняються взагалі.
  • SD-накопичувач недоступний для читання / запису або передачі даних з пристрою, + Комп’ютер не розпізнає, ноутбуком телефоном або іншим пристроєм.
  • операційна система інформує вас про пошкодження накопичувача і пропонує його відформатувати.

  Процедура відновлення даних з SD карти

        Одними з найчастіших причин, за якими користувачі втрачають свої дані з SD-карти є: не спеціальне форматування карти, збій програмного забезпечення, це може пошкодити картку та інші. Якщо ви знаєте причину, по якій ваша SD-карта дала збій, можна швидко вибрати найбільш підходящий метод реанімування, який відновить ваші загублені дані з максимальною ефективністю.

       При виявленні будь-яких проблем з роботою вашої SD-карти потрібно, як можна швидше, щоб переглянути її на наявність вірусів антивірусною програмою і продіагностувати на помилки. Після цього вже можна приблизно зрозуміти, в чому причина несправності.

       При неможливості отримати доступ до вмісту карти пам’яті можна спробувати самостійно відновити втрачені файли. Для цього можна спробувати:

  • відновити дані з SD-карти за допомогою спеціальних програм;
  • виконати апаратне втручання.

       Якщо ви ніколи не займалися відновленням даних з накопичувачів і не знаєте як це робити, радимо не займатися самодіагностикою, і довірити відновлення даних з карти досвідченим фахівцям. Це дозволить уникнути можливих проблем зі зчитуванням даних, і також виключить необхідність застосування більш складних і дорогих процедур.

       Майстри сервісу «Техпідтримка» легко, швидко і якісно допоможуть відновити ваші дані з SD-карти. Також ми проводимо, ремонт комп’ютерів, ноутбуків і інших пристроїв, діагностику і очистку від вірусів, займаємося збиранням комп’ютерів на замовлення, ремонтом принтерів та іншими послугами. Якщо у вас виникають проблеми з техніком, «Техпідтримка» чекає вас!

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів