Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

       Ксерокс – копіювальний апарат електрографічне типу з порошковим барвником елементом. Впевнені, що кожен користувався ксероксом не один, і навіть не два рази в житті, відповідно знаєте специфіку його роботи. Ксерокс дуже зручний пристрій, яке дозволяє вам сканувати і друкувати документи та інше. Як і вся техніка, ксерокси ламаються і для того, щоб не купувати новий апарат, досить полагодити старий. У цьому вам допоможуть майстри сервісу “Техпідтримка”. Ми проводимо ремонт ксерокса в Києві і області. Наші фахівці ремонтували ксерокси різних виробників, років випуску і з різними проблемами. Для них немає нічого неможливого, тому майстри беруться за ремонт ксерокса будь-якої тяжкості.

  Причини поломки ксероксів

       Будь-ксерокс є складним пристроєм, що містить в собі різні механічні частини: вали, шестерні, ремені, ролики та інші деталі, електронні плати, лампи, систему оптичної передачі зображення. Для того, щоб ваш ксерокс працював довго потрібно дотримуватись елементарних правил використання і періодично проводити сервісне обслуговування. Найпростіші проблеми, які можуть у вас виникнути з ксероксом: брудні копії, перевитрата тонера, часте застрягання паперу, а також ряд інших збоїв можна вирішити шляхом проведення кваліфікованої профілактики апарату професійним фахівцем.

      Часто до нас звертаються клієнти з такими проблемами, як: ксерокс Не бере папір, бруднить копії, скрипить, сипле тонер та інше. Якщо Ваш копіювальний апарат відпрацював менше, ніж 70% загального ресурсу і не має серйозних механічний пошкоджень, варто задуматися про процедуру відновлення. Як вона проходить:

  1. Майстер розбирає ваш ксерокс;
  2. Прочищає його і змащує;
  3. Після чого йде встановлення нових деталей та електронне налаштування;
  4. Коли вже майже все готово проводиться тестування ксерокса у всіх режимах і прогін.

  Ремонт ксерокса в сервісі “Техпідтримка”

  Сервіс «Техпідтримка» любить і цінує своїх клієнтів. Ми знаходимо спільну мову з кожним, приводячи в порядок їх техніку. У нас ви зможете не морочитися щодо того, як і куди потрібно везти ваш ксерокс. Наш майстер сам виїжджає до вас додому, в офіс і будь-який інший зручний для вас місце і проводить ремонт там. Все, що вам потрібно-це звернутися до нас за телефоном, вказаним на сайті. Якщо ж, у вас немає часу прийняти майстра вдома, ви самостійно можете привезти ваш ксерокс до нас в майстерню.

  Ми працюємо по всьому Києву і області.

  Чому варто обрати саме нас? Та все дуже просто, тому що, «Техпідтримка» це:

  • професійні майстри;
  • 100% гарантія якості;
  • швидкий ремонт техніки;
  • краще обслуговування;
  • низькі ціни;
  • знижки та акції.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів