Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

       Вся інформація, яка зберігається в телефоні, зберігається у вбудованій пам’яті або ж на карті пам’яті. Видалення даних може відбуватися з абсолютно різних причин: господар самостійно видалив всю інформацію, стався збій в системі або ж стрибок напруги або збій в системі телефону або планшета.

       Відновлення даних з телефонів можливо, навіть в найскладніших випадках. Сервіс “Техпідтримка” займається відновленням даних зі смартфонів, планшетів та інших пристроїв. Наша майстерня оснащена всім необхідним обладнанням: це і програми з відновлення файлів, і програми спеціалізованим програмним забезпеченням.

   Відновлення файлів з телефону в Києві

      Різні гаджети, такі, як смартфони, планшети, mp3-плеєри вже давно зайняли важливу роль в житті кожної людини. Їх використовують для проведення дозвілля, для роботи, навчання і інших справ. Найчастіше саме на улюблених телефонах ми зберігаємо безліч фотографій, відео та інших файлів. Смартфони, на жаль теж ламаються і дають збої, вони, як і інші пристрої, не можуть працювати вічно.

         Якщо так уже сталося, що телефон дав збій, ви випадково відформатували карту пам’яті, видалили фотографії та інші файли з внутрішньої пам’яті, зробили скидання телефону на заводські настройки, не намагайтеся самостійно відновити файли, якщо раніше ніколи цим не займалися! Радимо звернутися до фахівців, які мають великий досвід по відновленню даних з різних гаджетів. Вони точно зможуть допомогти вам не завдавши ніякої шкоди смартфону.

      Майстри сервісу “Техпідтримка” мають величезний досвід у відновленні даних з телефонів, планшетів та інших пристроїв. Також, можемо розповісти, як можна самостійно відновити файли, якщо ви все таки зважилися.

  Як відновити дані з телефону?

  Відновлення інформації має на увазі ряд дій, перше з яких – це діагностика – виявлення причини втрати даних.

       Файли на смартфонах зберігаються на двох джерелах: перше – це карта пам’яті, друге – внутрішня пам’ять. Якщо внутрішня пам’ять є у всіх телефонів, то карта пам’яті немає. Залежно від того, де знаходилась інформація, змінюються і способи її відновлення. 

       Відновлення залежить, перш за все від стану телефону і причини видалення даних. Успішне відновлення даних можливо, якщо:

  • не пошкоджені контакти носія інформації;
  • відсутність короткого замикання;
  • сам носій не пошкоджений;
  • не проводилася прошивка з обнуленням чіпа;
  • надходить напруга на провідник для читання.

  Якщо ви вже спробували всі способи повернути вашу втрачену інформацію, не переживайте! Звертайтеся до нас і вже незабаром отримаєте ваші дані. Ви можете зателефонувати до нас по телефону, який вказаний на сайті і описати, за яких обставин стерлися дані або ж залишити заявку онлайн.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів