Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Власники ноутбуків бренду Xiaomi не застраховані від виникнення проблем в роботі техніки. Навіть найнадійніші гаджети іноді вимагають ремонту або належної настройки. Компанія “Техпідтримка” надає якісні послуги ремонту ноутбуків Xiaomi в Києві. Фахівці щодня стикаються з типовими ламаннями, які оперативно усувають. Розглянемо їх далі докладно.

Не працює клавіатура

Найчастіше так відбувається через попадання рідини. При цьому не працюють тільки деякі клавіші або ж перестає реагувати вся клавіатура. Варіант розвитку подій залежить від складності ситуації. Майстер видалить вологу і здійснить заміну необхідних елементів.

Іноді причиною втрати працездатності є ламання південного моста. Корінь неполадки криється в перегрів, що призводить до пошкодження контактів на мікросхемі. В результаті страждає не тільки клавіатура, але й інші елементи ноутбука, наприклад, тачпад.

Проблеми з матрицею

У переважній більшості випадків ламання матриці пов’язані з ударами ззовні й падіннями з висоти. Такі тріщини не підлягають ремонту. Ситуацію рятує виключно Заміна. Зменшити ризик її виникнення можна, акуратно звертаючись з технікою.

Іноді в непридатність приходить шлейф матриці. Це проявляється у вигляді відсутності підсвічування. Компонент підлягає відновленню далеко не завжди. В основному не обійтися без установки нового. У “Техпідтримці” ремонт ноутбука Xiaomi з пошкодженою матрицею відбувається недорого і швидко.

Ламання роз’єму живлення та акумулятора

При наявності зазначених проблем ноутбук перестає заряджатися, швидко розряджається. Іноді пристрій перестає включатися. Проблема має кілька пояснень.

 1. Ламання контролера живлення.
 2. Акумулятор вийшов з ладу.
 3. Пошкодження мережевого шнура.
 4. Ламання виносного блоку живлення і / або роз’єму.
 5. Шлейф підключення роз’єму потребує ремонту.

Досвідчений фахівець “Техпідтримки” встановить точну причину виникнення проблеми і розповість, як правильно діяти: замінити компонент на новий або відремонтувати старий (якщо він в принципі підлягає відновленню).

Зламалася відеокарта

Проблема виглядає наступним чином: зображення стає нечітким, постійно мерехтить, кольори спотворюються, домінують окремі відтінки. Іноді картинка пропадає і більше не з’являється.

Ціна ремонту відеокарти ноутбука Xiaomi залежить від дій майстра. Ймовірно необхідно буде відновити контакти на чіпі BGA. В іншому випадку може знадобитися його заміна. Спеціаліст “техпідтримки” зробить грамотну діагностику і точно відповість на всі питання.

Перегрів і очищення від пилу

Проведенням цієї процедури користувачі часто нехтують. Хоча вона повинна відбуватися регулярно. Як побороти неприємність? Майстер приїжджає за адресою і виробляє чистку пристрою. Потім змінює термопасту. Важливо підтримувати стабільну роботу системи що охолоджує ноутбук, не забуваючи користуватися послугами професіонала приблизно 1 раз на рік. “Техпідтримка” успішно справляється і з цим завданням.

Чому краще вибрати “Техпідтримку”

 1. У компанії працюють тільки досвідчені співробітники.
 2. Відмінна якість послуг безпосередньо залежить від їх високого рівня професіоналізму.
 3. Ви не переплачуєте за отримання грамотної допомоги.
 4. Цінова політика вибудувана розумно та адекватно.
 5. Співробітники швидко реагують на виклик. Всього лише пів години й майстер вже прибуває на вказане місце.
 6. Послуги надаються не тільки якісно, але і максимально оперативно. Ви отримуєте техніку з відновлений працездатністю в найбільш короткі терміни.
 7. Ввічливе поводження з клієнтами та доступні консультації на простій і зрозумілій мові. Хороший сервіс – запорука успіху.

“Техпідтримка” – джерело величезної кількості послуг у сфері ремонту техніки. У надійній компанії дорожать власною репутацією та однаково цінують кожного клієнта.

Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів