Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

       NEC (Nippon Electric Corporation) – японська компанія, виробник електронної, комп’ютерної техніки, телекомунікаційного обладнання, одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній. Nec не такий популярний виробник, як Samsung, Apple, LG, Asus і інші, але теж досить хороший в експлуатації.

       Якщо ви вже купили собі монітор Nec, напевно встигли переконатися в його відмінній якості. Вражаюче зображення в повній мірі демонструє весь потенціал вашого комп’ютера. Якщо монітор почав подавати вам збої: вимикатися або ж навпаки, не включатися, перегріватися, показувати синій екран, видавати дивні шуми, то без ремонту ніяк не обійтися. Майстри сервісу “Техпідтримка” легко, швидко і якісно проведуть ремонт монітора Nec в Києві.

  Типові несправності моніторів Nec

       Продукція компанії Nec відрізняється високою якістю і надійністю. Складні схеми складання і специфічні комплектуючі уможливлюють ремонт моніторів Nec в Києві тільки для справжніх професіоналів з багаторічним стажем.

   У яких же випадках вам знадобиться ремонт монітора Nec:

  • блок живлення перестав працювати в нормальному режимі. Тоді монітор або не вийде включити зовсім, або ж при включенні буде лунати дуже неприємний звук;
  • виникло пошкодження материнської плати. Буде потрібно компонентний ремонт.
  • потрібно перепрошивка BIOS. У цьому випадку буде потрібен програмний ремонт.
  • пошкоджений корпус – у багатьох випадках його можна відновити.

  Проблеми, які можуть виникнути з моніторами абсолютно різні. Якщо у вас зламався монітор не поспішайте намагатися відремонтувати його самостійно! Для цього є спеціально навчені майстри, які спочатку проведуть діагностику монітора, а тільки потім, за результатами цієї діагностики, будуть приступати до ремонту.

  Ремонт моніторів Nec в Києві

       Зробити ремонт моніторів Nec в Києві може наша команда професіоналів сервісу “Техпідтримка”. Звернувшись до нас, ви отримуєте: 100% гарантію якості, низькі ціни, комфорт і безкоштовний виклик майстра додому + діагностика по всій території Києва (жителям області краще уточнити цю інформацію у менеджерів).

  Чим ми кращі за інших?

  • Якість. Ми гарантуємо кращу якість ремонту нашими майстрами. Наші фахівці мають великий досвід роботи не тільки з моніторами, але і з іншою технікою різних виробників, тому беруться за ремонт будь-якої складності
  • Безкоштовний виїзд майстра в Києві! Тепер ви можете дивитися як ремонтується ваш пристрій і проводиться діагностика прямо у вас вдома, в офісі або іншому зручному місці. Все це абсолютно безкоштовно! Досить лише набрати номер телефону, який вказаний на сайті і замовити виїзд майстра додому.
  • Низькі ціни. Ціни в сервісі «Техпідтримка» дуже лояльні. Ми не ставимо немислимі суми за ремонт техніки, але це ніяк не впливає на якість ремонту.
  • Комфорт. Майстри в нашому сервісі з розумінням ставляться до всіх вимог і запитом клієнта. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного!

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів