Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

   Комп’ютери, монітори, ноутбуки та інші пристрої вже давно стали чимось набагато більшим для людини, ніж просто звичайна техніка. Її використовують для проведення дозвілля, роботи, навчання, в пошуках потрібної інформації і тд. Всі ми прекрасно розуміємо, що немає нічого вічного і техніка теж може зламатися, і найчастіше це відбувається в найпотрібніший для вас момент. Ваш монітор Samsung починає блимати, видавати дивні звуки, шуми, показувати синій екран монітора, вимикатися самостійно або ж не включаться.В таких випадках необхідно провести діагностику монітора і його ремонт.

       Сервіс «Техпідтримка» пропонує якісні послуги з ремонту різної техніки: комп’ютери, ноутбуки, монітори, ксерокси, принтери і тд. Наші майстри займаються ремонтом моніторів різних виробників: Samsung, Apple, Dell, LG, Asus, Acer, Philips і інших, не один рік і виконують ремонт будь-якої складності.

  Причини поломки моніторів Samsung

      Перевагою будь-якої техніки Samsung є закладений виробником надійний запас міцності, який дозволяє забезпечити тривалу і якісну роботу пристроїв. Не дивлячись на те, що техніка з часом може дати збій і зламатися, виробником враховується можливість проведення ремонту: заміни або відновлення деталей. Це означає те, що проведений ремонт моніторів Samsung дає дуже непоганий шанс на повноцінну реанімацію будь-якого з них.

       Перед тим, як провести ремонт, ми писали вище, потрібно провести діагностику, яка знайде причину поломки монітора і тільки потім починати ремонт. Найбільш частими причинами поломок моніторів Samsung є:

  • ушкодження корпусних частини монітора;
  • поломки екранної матриці (розшарування, розтріскування, поява битих пікселів);
  • пошкодження електронних компонентів (внутрішніх схем і плат);
  • вихід з ладу з’єднувальних роз’ємів (через зношення або механічних пошкоджень);
  • коротке замикання, викликане потрапляння всередину корпусу вологи або пилу;
  • механічні поломки, викликані падіннями або ударами.

  Не дивлячись на всі ці причини, наші фахівці без особливих зусиль подарують вашого монітора друге дихання швидко і якісно

   

  Ремонт моніторів Samsung в Києві

      Якщо ваш монітор тільки почав давати збої або вже навіть не включається, тоді радимо звернутися до професіоналів. Ні в якому разі, не намагайтеся вирішити цю проблему самостійно, якщо не хочете погіршити ситуацію ще більше. Для того, щоб відремонтувати ваш монітор Samsung, спершу майстру потрібно буде провести діагностику пристрої, щоб вона показала, яка саме деталь вийшла з ладу і підлягає ремонту. Тільки після проведення діагностики фахівець почне ремонт.

      Наш сервіс використовує тільки оригінальні деталі та запчастини, які прослужать вам довгі роки після ремонту.

      Для того, щоб викликати майстра вам потрібно звернутися в наш сервіс по телефону (телефон вказаний на сайті) або ж залишити заявку на сайті, в такому випадку, наші менеджери самі зв’яжуться з вами. Хочемо нагадати, що зараз у вас є можливість викликати майстра додому, в офіс або інше місце безкоштовно по всьому Києву!

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів