Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

STARLINK – це глобальний інноваційний продукт, який нещодавно став доступним в Україні. Американський бізнесмен Ілон Маск надав величезну допомогу українцям у боротьбі із загарбницькими діями, які веде росія на території нашої країни. У зв’язку з цим, компанія SpaceX почала постачати спеціальні термінали та активувала супутниковий internet Starlink, щоб максимально забезпечити нас безпечним, надійним і безперебійним інтернетом. Але перед цим необхідно правильно встановити та зробити відповідні налаштування 3G-модему. Вам потрібен якісно функціонуючий інтернет, але ви не знаєте, куди звернутися за допомогою? Є чудове рішення!

starlink_06

Сервісний центр “Техпідтримка” надає у цьому напрямку кваліфіковані послуги та пропонує всім бажаючим професійне встановлення та налаштування Старлінк. Гарантуємо доступну вартість, організацію безпечного та надійного інтернету та оперативність виконання робіт.

starlink_03

Навіщо потрібен Starlink в Україні?

Інноваційний глобальний проект супутникової системи призначений для забезпечення вільного доступу до Інтернету у важкодоступних місцях:

 • дільниці, де ведуться бойові дії;
 • регіони із сильно зруйнованою інфраструктурою (громадянська, критична);
 • місцевості, в яких є перебої з електрикою та її часто відключають;
 • країни, де використання інтернету дуже дороге.

Увага! Розробка американська, тому перебуває під захистом чинного законодавства США. Шифрування між супутниками та 3G-модемами (терміналами) здійснюється за допомогою спеціальних, надійних протоколів. Перехоплення даних за допомогою будь-яких атак та прослуховувань повністю виключається.

Встановлення, підключення та налаштування Старлінк

Для початку необхідно придбати комплект Starkink, куди повинні входити:

 • Супутникова антена.
 • Кріплення тарілки.
 • Wi-Fi роутер (маршрутизатор).
 • 3 кабелі (30-ти метровий, живлення, для проводового підключення Ethernet).
 • Інструкція.
starkink_04

Потім проводиться встановлення пристрою:

1. Вибирається зручне розташування антени. Ніщо не повинно перешкоджати проходженню сигналу (наприклад, високі будівлі). Тарілка встановлюється у відповідне місце (дах або стіна будинку за допомогою спеціальних кріплень, або на землі). Важливо! Чисте небо та відсутність перешкод забезпечує більш стабільне та стійке з’єднання, й природно, швидкий інтернет.

2. Підключається кабель, тобто потрібно приєднатися до електромережі (100-240 VAC 50/60 Hz) або автономного джерела живлення (генератор, зарядна станція).

3. Встановлюється спеціальний додаток на мобільний пристрій через Google Play (для смартфонів на Андроїд) або App Store (для айфонів). Виконуються відповідні встановлення (вибір моделі, визначення локації, підключення до мережі, встановлення параметрів, тестування пристрою).

starling_05

Важливо знати! Старлінк – це індивідуальний пристрій, тому до нього не зможуть вільно підключитись усі бажаючі. Кожен термінал купується одним користувачем, який вже сам ухвалює рішення, чи роздавати інтернет сусідам чи користуватися виключно самому.

Що робити, якщо не вдається самостійно встановити та налаштувати Starlink?

У випадку, якщо ви придбали комплект Старлінк, але не можете впоратися з монтажем та налаштуванням, рекомендуємо звернутися до Сервісного Центру “Техпідтримка”.

Переваги співпраці з нами:

 1. Команда кваліфікованих, досвідчених, компетентних майстрів.
 2. Доступна вартість на будь-які послуги, у тому числі встановлення та налаштування Starlink.
 3. Швидке оформлення заявок та оперативний виїзд спеціалістів за вказаною адресою, у зручний для клієнта час.
 4. Високий рівень допомоги, гарантія на виконані роботи.
 5. Декілька варіантів оплати послуг.
 6. Дотримання термінів, зазначених у договорі.
 7. Доброзичливість, уважне ставлення, індивідуальний підхід, знаходження оптимальних рішень.
starlink-01

Якщо вам необхідне встановлення та налаштування Старлінк, подзвоніть нам. Ви отримаєте:

 • Кваліфіковані консультації досвідчених майстрів.
 • Вибір оптимального розташування Starlink.
 • Монтаж та встановлення терміналу.
 • Підключення та налаштування.
 • Прив’язка облікового запису та платіжної картки.

Звернутися до нас щодо встановлення та налаштування Старлінка можуть усі без винятку. Нашими клієнтами є юридичні особи та звичайні громадяни. До всіх ми знаходимо індивідуальний підхід, а замовлення здійснюються професійно, якісно, у найкоротші терміни та за лояльними цінами.

Подати заявку на встановлення та налаштування Starlink можна за номерами телефонів, розташованих на сайті. Консультації проводять компетентні менеджери нашого сервісного центру! Звертайтесь, ми завжди готові приїхати та надати кваліфіковану допомогу!

Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів