Безкоштовні послуги та знижки:

  • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
  • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
  • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
  • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

Ваше ім‘я (обов‘язково)

Ваш номер телефону (обов‘язково)

     Кріплення кришки ноутбука – це навіс і петля, які міцно прикручені до до піддону ноутбука або нижньої корпусної частини. Вони відповідальні за те, щоб моніторна частина ноутбука добре і правильно відкривалась. У разі поломки кріплення кришки ноутбука, кришка буде відкриватися неправильно і є шанс, що зовсім відпаде. Це залежить від того, наскільки зламані кріплення. Причинами поломки кріплень може стати як неправильне користування ноутбука, так і висихання корпусного пластика, через що ускладнюється сам хід завіси.

     Майстри нашого сервісу не раз стикалися з такою проблемою і проводили ремонт кріплення кришки ноутбука будь-якої складності. Якщо у вас все ж з’явилися проблеми з кріпленнями на ноутбуці, не впадайте у відчай, просто несіть його до нас.

Низька ціна на ремонт кріплення кришки ноутбука

      Ремонт кріплення кришки ноутбука досить поширена проблема. Наші клієнти часто приходять до нас саме з кріпленнями. Перш ніж озвучувати ціну клієнту, наші майстри обов’язково проводять діагностику і тільки після того, як знайдуть причину поломки, можуть сказати суму за послугу ремонту і деталі, якщо такі потрібні. Ознайомитися з цінами можна у нас на сайті, в розділі “Ціни”.

       Діагностика в нашому сервісі проводиться абсолютно безкоштовно. Вона може проводитися у вас вдома, в офісі або іншому зручному місці, куди може приїхати наш майстер або ж у нас в майстерні. У другому випадку, ноутбук в сервіс привозите ви.

“Техпідтримка”: ремонт кріплення кришки ноутбука

     Ремонтом техніки команда сервісу «Техпідтримка» займається давно і має величезний досвід роботи. Нереальних завдань для них немає, тому вони беруться за ремонт будь-якої тяжкості.

     Ми дуже цінуємо наших клієнтів, з цього знаходимо особливий підхід до кожного. Всіх проконсультуємо і відповімо на питання, що цікавлять. З недавніх пір у нас з’явилася функція «Виїзд майстра додому». Це означає, що звернувшись в наш сервіс «Техпідтримка» ви можете прийняти майстра в зручному для вас місці: в офісі, вдома або в іншому місці, варто лише вказати де і коли. Виїзд майстра на дім і проведення діагностики вашої техніки проводиться абсолютно безкоштовно в будь-який район Києва, жителям області потрібно уточнювати інформацію у менеджерів.

Будемо раді допомогти!

Средняя оценка нашего сервиса 4,9 из 5. На основе отзывов клиентов