Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

   Жителі Позняків, так-так, ми знаємо, що серед наших клієнтів, є жителі Позняків. У нас для вас гарні новини: тепер здійснювати ремонти вашої техніки, в тому числі і моніторів стане набагато простіше. У нас з’явилася функція “Виїзд майстра додому”, означає вона те, що вже зараз ви можете зателефонувати до нас в сервіс (телефон вказаний на сайті) і замовити майстра додому, в офіс або інший зручний для вас простір. Тепер всі жителі району Позняков можуть пити чай, працювати, гладити кота і займатися своїми справами, поки майстер ремонтує ваш монітор.

  Ремонт монітора недорого

  Монітор – одна з головних складових роботи комп’ютера. Без наявності монітора, комп’ютер вам навряд чи стане в нагоді. У 21 столітті люди звикли, що техніка вже давно стала чимось великих, ніж проведенням дозвілля. Одні використовують комп’ютер для бізнесу, інші для навчання, треті просто для пошуку корисної інформації.         Іноді так трапляється, що ваш монітор може створювати дивні звуки або шуми, спалахнути синій екран, монітор може не включатися або навпаки, самостійно вимикатися, мигати або здійснювати інші дії. Всі ці дії чітко дають зрозуміти, що монітора терміново потрібний ремонт або зовсім його заміна. Як зрозуміти, що саме дало збій? Дуже просто, достатньо принести його до нас в майстерню або дочекатися майстра вдома. Він проведе професійну діагностику, яка допоможе виявити, що ж саме могло перешкодити роботі монітора. Після чого, майстер починає ремонтувати монітор, тестує його роботу після ремонту і віддає власнику. Така ж процедура при ремонті монітора на дому, тільки вам не доведеться їхати до нас в майстерню для того, щоб його забрати.

       Якісний ремонт моніторів в Києві

       Напевно, ви вже стикалися із збоями щодо монітора комп’ютера, ноутбука або ж іншої техніки, а можливо і не один раз. Синій екран монітора, монітор не вмикається, мигає, вимикається і інші проблеми. Ми завжди говоримо нашим клієнтам, що приводів для паніки немає, тому що вони прийшли саме до нас. Ми – команда, яка вже не один рік допомагаємо клієнтам відновити роботу їх девайсів. Майстри сервісу швидко і якісно проведуть ремонт вашої техніки в будь-якому районі Києва, проконсультуємо і відповімо на всі питання, що цікавлять.

  Сервіс «Техпідтримка» дуже популярний серед жителів Києва і області. Звернувшись в наш сервіс ви отримуєте безліч переваг:

  • професійні майстри;
  • 100% гарантія якості;
  • швидкий ремонт техніки;
  • краще обслуговування;
  • виїзд майстра і діагностика техніки на дому;
  • низькі ціни;
  • знижки та акції.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів