Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

     Жорсткі диски марки Western Digital дуже популярні серед користувачів, причому, їх вибирають як новачки, так і вже досвідчені користувачі. Великим плюсом жорстких дисків цього виробника в швидкості. Вони швидше функціонують, ніж жорсткі диски інших виробників. Але, на жаль, їх швидкість ніяк не впливає на довголіття цих накопичувачів і вони теж ламаються.
       Найчастіше жорсткі диски ламаються тоді, коли на них дуже важлива для вас інформація. Ремонт жорстких дисків дуже трудомістка і досить дорога процедура, що вимагає необхідних навичок і знань. Тому, ми не рекомендуємо самостійно намагатися ремонтувати жорсткий диск, а звернутися до фахівців!

   

  Ремонт жорстких дисків в Києві

       Ремонт жорстких дисків в Києві здійснює наш сервіс “Техпідтримка. Ми пропонуємо вам якісну професійну допомогу з ремонтом, настроюванням та складанням вашої техніки і всіх пристроїв.
       Давайте визначимо, все таки, які причини говорять про те, що ваш жорсткий диск потрібно відновлювати. До основних причин належать:

  • дивні звуки (скрипи, клацання, шурхіт головок і тд);
  • занадто повільна робота ОС;
  • зависання на жорсткому диску;
  • несподіване зникнення файлів і папок;
  • при відкритті жорсткого диска – порожнеча.

       Так само, як періодично потрібно чистити техніку від пилу, потрібно і проводити діагностику, дотримуватися правильного режиму роботи, перевіряти жорсткий диск на наявність збоїв. Простіше кажучи, потрібно дотримуватися правил поводження з твердими дисками. Порушення цих правил тягне за собою плачевні наслідки, у вигляді пошкоджень.
       Для того, щоб відновити жорсткі диски Western Digital з такими помилками, застосовуються різні способи. Всі дії і етапи проводяться в майстернях з професійним дорогим обладнанням. Саме тому, у випадках поломки жорсткого диска, потрібно звертатися до фахівців, а не самостійно намагатися залагодити проблему. Як правило, це несе за собою додаткові поломки.

   

  Ремонт жорсткого диска Western Digital своїми руками

       Потрібно відрізняти між собою відновлення видалених файлів від ремонту жорсткого диска. Ремонт HDD (жорсткого диска) не має на увазі повернення даних на пристрій, а відновлення даних, в свою чергу, не завжди можливо при повному або неповному пошкодженні поверхні жорсткого диску.Но деякі помилки жорсткого диска можна виправити і самостійно. Наприклад, якщо це стосується збійних секторів і bad-блоків.
     Якщо у вас достатньо досвіду і знань в цій сфері, тоді можна приступати. Але, якщо, все таки, сумніваєтеся, то краще звернутися до майстрів, про що ми неодноразово говоримо нашим клієнтам.
       Фахівці сервісу “Техпідтримка” допоможуть вам провести ремонт жорсткого диска WD в Києві. Для цього варто лише зателефонувати нам за номером, який вказаний на сайті.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів