Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

  Компанія VAIO – торгова марка ноутбуків і персональних комп’ютерів, що належала раніше компанії Sony. Згодом бренд був проданий і перейменований, але назва “Sony” викреслено не було.

       Вся техніка не вічна і здатна ламатися і давати збої через певний час. Іноді цей час приходить в той момент, коли вам вкрай потрібен комп’ютер, а комп’ютер починає вимикатися, перегріватися, показувати синій екран монітора або зовсім не реагувати на кнопку “увімкнути”. У таких випадках потрібно звертатися до фахівців, тому що самостійно залагодити такі проблеми ви не зможете, максимум – це ще більше погіршити ситуацію своїми спробами “врятувати” комп’ютер.

       Наші майстри неодноразово проводили ремонт комп’ютерів Sony Vaio і знають всю специфіку їх роботи, всі підводні камені і як з ними справлятися. Ми швидко і якісно усунемо всі збої і неполадки, які трапилися з вашим комп’ютером максимально швидко і ви знову зможете користуватися улюбленим девайсом.

  Ремонт комп’ютерів Sony Vaio в Києві

       Комп’ютери вже давно стали для людей повноцінною частиною офісної роботи або домашнього відпочинку Їх використовують для ведення бізнесу, в якості розваг і для того, щоб знайти якусь інформацію. Але через деяких своїх особливостей, а також, часом, через неакуратне поводження, такі пристрої можуть ламатися. Навіть модні і якісні в експлуатації комп’ютери Sony Vaio.

       Ваш комп’ютер може давати збої, не включатися або навпаки, вимикатися не по команді, здійснювати перезавантаження. Дуже часто так відбувається, коли ви зайняті чимось дуже важливим. Комп’ютер може перегріватися, показувати вам синій екран, відмовлятися робити диски, аудіо і відео та виконання інших дій. Є кілька причин, за якими це може відбуватися:

  1. механічні причини, в тому числі і неправильна експлуатація;
  2. заводський брак;

       І якщо із заводським браком все зрозуміло, то механічні причини різні: може пройти якусь кількість часу і деталі починають зживати себе, у них закінчиться термін придатності, також, можливо, ви неправильно користуєтеся вашим комп’ютером, тим самим завдаючи йому шкоди. Але якщо з якої-небудь причини Ваш Sony Vaio все-таки вийшов з ладу, краще не намагайтеся залізти в його внутрішні механізми самі. Самим безпечним і надійним способом усунення неполадок комп’ютерів залишається похід до майстра, який точно не пропустить такий важливий крок, як діагностика поломки, і не буде намагатися усунути збої саморобними інструментами і сумнівними способами.

  Ціни на ремонт комп’ютерів Sony Vaio

       Ціни на ремонт комп’ютерів Sony Vaio абсолютно різні, тому що залежать безпосередньо від того, яка несправність сталася. Для того, щоб дізнатися точну ціну за ремонт і запчастини потрібно провести діагностику вашого комп’ютера, яка покаже в чому причина збоїв. Тільки після цієї процедури ми можемо сказати вам точну ціну ремонту комп’ютера. Приблизно довідатися про ціни ви можете у нас на сайті, в розділі “Ціни”. Там вказані ціни на ремонт материнської плати комп’ютера, жорсткого диска, очищення від пилу і інші послуги надаються нашим сервісом.

         У сервісі “Техпідтримка” представлені найнижчі ціни по Києву. Ми розуміємо, що немислимо ставити захмарні суми і завжди виставляємо ціну і якість ремонту. З цього у нас в сервісі ви завжди отримаєте якісний ремонт за невеликі гроші!

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів