Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

  У сучасному світі складно уявити життя без комп’ютера, і це пов’язано не тільки з проведенням дозвілля, а й з роботою, бізнесом та іншими справами.
  Сервісний центр «Техпідтримка» пропонує широкий спектр послуг щодо ремонту та обслуговування комп’ютерів та іншої техніки за низькими цінами в Києві та області.

       Компанія Samsung – найбільша компанія, яка характеризується, як виробник високотехнологічної техніки. Незважаючи на всі ці показники, комп’ютери Samsung теж мають властивість ламатися. Наші майстри не один рік працюють з технікою даного виробника і знають всі деталі і нюанси роботи з ними. З цього зможуть легко і швидко подарувати друге життя вашого комп’ютера. Ми працюємо з оригінальними запчастинами, які прослужать вам ще дуже довго.

  Особливості ремонту комп’ютерів Samsung

      Сказати, що існують які-небудь нюанси в ремонті комп’ютерів Samsung? Ні, таких немає. Samsung дуже якісна техніка, яка, як правило, ламається рідше інших. Але, не дивлячись ні на що, всьому і завжди приходить кінець…або не зовсім кінець. Це може зрозуміти тільки фахівець, який проведе повну діагностику вашої техніки, і вона вже покаже, в чому причина поломки.

       Ми використовує оригінальні деталі та комплектуючі не тільки комп’ютерів Samsung, про які зараз йде мова, а й всієї техніки даної продукції. Оригінальні деталі, на відміну від реплік або деталей інших виробників більш якісні, надійні і довговічні. Використовуючи такі деталі, наші майстри будуть впевнені, що у клієнта не буде після ремонту бігати в пошуках іншого майстра для ремонту комп’ютера.

  Ремонт комп’ютерів Samsung в Києві

       Маючи великий досвід в ремонті комп’ютерів різних марок і років випуску, наші майстри беруться за роботу будь-якої складності. Це означає, що звернувшись до нас ви отримаєте якісний і швидкий ремонт вашої техніки. Ми працюємо по всьому Києву і області. Як бонус, виїзд майстра додому або офіс, а також проведення діагностики вашого комп’ютера, для виявлення проблеми, абсолютно безкоштовно! Безкоштовний виїзд майстра здійснюється тільки в Києві, жителям області краще звернутися до наших менеджерів і уточнити деталі. Якщо ж вам незручно прийняти майстра на дому, в офісі або іншому місці, ви можете привезти вашу техніку до нас в майстерню.

      Ми пропонуємо різні послуги з ремонту техніки:

  • проведення діагностики комп’ютера;
  • установка і оновлення ПЗ;
  • установка антивіруса і чистка від вірусів;
  • налашьування програм;
  • чистка від пилу;
  • зборка комп’ютерів на замовлення;
  • ремонт всіляких комплектуючих комп’ютера.
  • а також, ремонт ноутбуків, принтерів та іншої техніки.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів