Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

     Всі, хоч раз в житті, стикалися тими чи іншими проблемами в роботі комп’ютера. Вимкнення комп’ютера в невідповідний момент, загоряння синього екрану, зламався блок живлення або материнська плата або просто комп’ютер забився від пилу і багато інших проблем.
       Найчастіше, все намагаються вирішити проблему самостійно, не розуміючи того, що приносять ще більше шкоди комп’ютеру. Для цього є спеціальні майстри, які розбираються у всіх нюансах і швидко усунуть вашу проблему. Знайти таких майстрів і довірити свою техніку, вкрай складно.

   

  Кращі фахівці тільки в сервісі «Техпідтримка»

       У сервісі «Техпідтримка» працюють тільки найкращі фахівці своєї справи. Кожен з наших співробітників отримав профільну освіту і продовжують удосконалюватися завдяки різним курсам і майстер-класами. Кожен з них знає комп’ютер на свої 20 пальців!
       За кілька років нашої роботи ми відремонтували жодну, і навіть не дві, тисячі комп’ютерів на дому та в офісі. Провели стільки ж безкоштовних діагностик і надали безліч консультацій.
       Ми займаємося всіма неполадками, які у вас виникли з комп’ютером. Майстри сервісу «Техпідтримка» не обмежені лише в якійсь галузі ремонту. Тому, звертайтеся до нас з будь-якими питаннями і проблемами. Ми завжди з задоволенням допоможемо вам усунути проблему! Будь-то будь-яка техніка, ми проведемо якісний ремонт ноутбуків в Києві, комп’ютерів, принтерів, інтернет кабелю, приставок і багато іншого.
       Наші майстри безкоштовно виїжджають і проводять діагностику, а також проводять ремонт комп’ютерів на дому. Безкоштовний виїзд майстра здійснюється по всьому Києву. Ремонт техніки проводиться у всіх районах Києва і області. Ремонт комп’ютерів на правому березі, в центрі, ремонт комп’ютерів на Театральній і ремонт комп’ютерів на Троєщині.

   

  Як викликати майстра, і провести ремонт комп’ютера на правому березі?

       Все дуже просто! У нас на сайті вказано номер телефону, за яким ви можете зателефонувати в наш сервіс «Техпідтримка», пояснити що у вас трапилося і майстер приїде до вас протягом півгодини. Нагадаємо, що виїзд майстра і діагностика вашого комп’ютера проводиться безкоштовно. За допомогою нашої нової функції “ремонт комп’ютера на дому” майстер виконає всі роботи у вас вдома, заощадивши ваш час.
       Фахівці виконають якісний ремонт комп’ютера, ремонт ноутбуків та іншої техніки, яка вас турбує. Так що, негайно телефонуйте нам і вже через пару годин будете насолоджуватися роботою, переглядом фільмів або листуванням в соц.мережах на вашому улюбленому пристрої!

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів