Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

        Ми вже писали раніше, що жителі різних районів Києва мають можливість замовити майстра для того, щоб виконати ремонт комп’ютера на дому.
       Наш сервіс не стоїть на місці і розвивається разом з нашими співробітниками. Тому, тепер наші клієнти, що живуть в районі Золотих воріт, центру, теж можуть викликати фахівця безкоштовно, щоб провести ремонт комп’ютера в Києві.

  Виїзд майстра безкоштовно!

       Вже зараз ви маєте унікальну можливість викликати майстра додому і провести діагностику вашого комп’ютера абсолютно безкоштовно!
       Що для цього потрібно? Все простіше, ніж ви думаєте. Достатньо всього лише проживати на території Києва та зателефонувати до нас в сервіс для того, щоб визначити з якою проблемою зіткнулися ви і вибрати відповідне для вас час і дату. Після цього, майстер приїде до вас додому, проведе діагностику і відремонтує ваш комп’ютер.
       При оформленні заявки через сайт, ви додатково отримуєте 5% знижку на всі послуги сервісу «Техпідтримка». На цьому сюрпризи не закінчуються! Кожному нашому клієнту, в подарунок, ми даруємо антивірус. Який буде оберігати ваш комп’ютер або ноутбук від вірусів 24/7!

  «Техпідтримка» працює без вихідних

       Ремонт комп’ютерів на Золотих воротах проводиться щодня з понеділка по неділю. «Техпідтримка» працює без вихідних. Якщо вам знадобиться ремонт комп’ютерів або ремонт ноутбуків терміново, навіть не думайте, відразу телефонуйте нам! Ви погоджуєте зручний для вас час з оператором і майстер виїжджає до вас додому, в найбільш зручне для вас час і дату, в рамках робочого дня.
       Ремонт комп’ютерів на дому в Києві здійснюється дуже просто: майстер приїжджає за адресою, якому ви вказуєте, проводить діагностику комп’ютера, для виявлення проблем і усуває їх. Нагадуємо, що виїзд майстра і діагностика проводяться безкоштовно, ви платите тільки за сам ремонт. Якщо у вас виникли якісь питання, звертайтеся до нас в сервіс за номером телефону, який зазначена сайті. 

      

  Ціни на ремонт комп’ютерів на Золотих воротах

       Ціни в нашому сервісі дуже лояльні. Ми не ставимо захмарні суми за ремонт комп’ютерів, ноутбуків, ремонт техніки Apple, принтерів і тд. Але, незважаючи на це, якість наших послуг, не боїмося цього сказати, найкраща! Про це говорять сотні позитивних відгуків наших клієнтів. З повним прайсом наших послуг, ви можете ознайомитися на сайті.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів