Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

       Компанія HP, або раніше Hewlett-Packard – одна з найбільших американських компаній у сфері інформаційних технологій. Вони виробляють безліч техніки, яка вважається дуже хорошою в експлуатації.
       Якщо так уже сталося, що після закінчення певного часу, ваш комп’ютер HP почав давати збої, вам терміново потрібно звернутися до фахівців, щоб уникнути більш глобальних наслідків. У сервісі “Техпідтримка” працюють кращі професіонали своєї справи, які в силу свого досвіду можуть усунути будь-які проблеми та збої. Тим самим, подарувати вашому комп’ютеру друге життя.

  Ремонт комп’ютерів HP в Києві

       Сервіс “Техпідтримка” надає свої послуги по ремонту техніки, в тому числі і комп’ютерів, абсолютно різних виробників. Наші фахівці ремонтують комп’ютери абсолютно різних років випуску і зможуть залагодити будь-який збій вашого комп’ютера. З ремонтом комп’ютерів HP наші майстри також знайомі.

       Найчастіше, наші клієнти звертаються до нас з такими проблемами у комп’ютерів HP:

  • комп’ютер не вмикається;
  • не працює система охолодження;
  • пристрій сам вимикається або перезавантажується;
  • погіршилася якість зображення екрану.

       Та інші причини збоїв комп’ютерів. Причини цих проблем абсолютно різні. Наприклад, коли комп’ютер не вмикається, причина, в більшості випадків, криється в материнській платі. Якщо комп’ютер перегрівається, можливою причиною є забруднення нутрощів пилом. У нашому сервісі, також проводять чистку від пилу, яку ми рекомендуємо проводити нашим клієнтам раз або кілька разів на рік. Ще ми завжди нагадуємо нашим клієнтам про те, що потрібно дотримуватися простих правил експлуатації ваших комп’ютерів, це допоможе уникнути швидкоплинних збоїв і серйозних проблем.

  Ремонт комп’ютерів HP за низькими цінами

         Фахівці сервісу “Техпідтримка” раді надати свою допомогу і провести ремонт комп’ютерів HP. Ремонт і діагностику вашого комп’ютера можна провести у вас вдома або ж у нас в майстерні. Зараз у нас з’явилася функція “Виїзд майстра додому”, а це означає, що виїзд наших фахівців в будь-який куточок Києва та проведення діагностики вашого комп’ютера, для виявлення причин поломки, абсолютно безкоштовно!

       Ціни в сервісі дуже лояльні, так як ми розуміємо і знаємо яка послуга скільки коштує і не намагаємося висмоктати з вас всі гроші. Ми дуже любимо і шанобливо ставимося до кожного нашого клієнта! Детальніше дізнатися про ціну на ремонт, ви можете на нашому сайті або ж зателефонувавши за номером телефону. Наші майстри із задоволенням вас проконсультують і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів