Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

  Комп’ютери, що випускаються компанією Asus є одними з найбільш якісних та надійних у світі. Популярність ця компанія почала набирати відразу ж після виходу першого комп’ютера, а це близько 30 років тому. У порівнянні з користувачами інших комп’ютерів, користувачі Asus звертаються в техпідтримку набагато рідше.

       Комп’ютери цієї компанії дуже надійні і при акуратному використанні, а також дотримуючись найпростіших правил поведінки з комп’ютерами, ймовірність уникнути поломок можна набагато вище. Часто похід в авторизований сервісний центр стає неминучий з вини власника ноутбука, тому багато що залежить від них. Але навіть такі надійні гаджети можуть виходити з ладу. Щоб ваш улюблений комп’ютер після поломки ще зміг вам прослужити, ремонтів його повинні займатися справжні профі. В Україні є надійний сервісний центр – це “Техпідтримка”.

   

  Причини поломки комп’ютерів Asus

       Причини поломок комп’ютерів Asus різні. У когось починає зависати комп’ютер, у когось не вмикається або навпаки, вимикається комп’ютер, у когось він шумить, а хтось приходить з проблемою перегріву.

       Одна з найбільш популярних проблем, характерних для ноутбуків Asus, полягає в порушенні роботи мікросхем. Несправності цих чіпів можуть бути наслідком сильної вібрації, яка призводить до їх зміщення відносно материнської плати, використання при роботі не відповідає блоку живлення, перепадів напруги або короткого замикання.

        Багато хто приходить з самої, на перший погляд, простий проблемою – зависає комп’ютер. Після огляду наших майстрів, виявлялося, що причина криється в тому, що в комп’ютер набилося багато пилу, що не давало йому нормально функціонувати. Потрібно було всього лише провести чистку від пилу. Ми неодноразово радимо нашим клієнтам і всім користувачам комп’ютерів та ноутбуків раз на півроку – рік проводити чистку техніки, це дозволить уникнути більш глобальних проблем, які можуть виникнути на цьому тлі.

       Ремонт ноутбуків Asus може включати в себе чистку вентиляції, заміну жорсткого диска, материнської плати, дисковода, клавіатури, корпусних частин і інших деталей, послуги з встановлення та налаштування програмного забезпечення ПО, установку антивірусів і їх чистку, і тд.

  Ремонт комп’ютерів Asus в сервісі “Техпідтримка”

       У сервісі “Техпідтримка” працюють справжні професіонали, які можуть швидко знайти причину поломки і якісно її усунути.

       Викликати майстра ви можете зателефонувавши нам або залишивши заявку на сайті, в такому випадку, фахівці зв’яжуться з вами самі. Виїзд майстра і проведення діагностики на всій території Києва абсолютно безкоштовно. Досить буде лише вибрати зручний час для вас і прийняти майстра на дому. Якщо ж зробити ремонт комп’ютера Asus в Києві ви не зможете, можна буде перевезти вашу техніку до нас в сервісний центр, де фахівці швидко приведуть комп’ютер в порядок.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів