Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

  Комп’ютери, як і інша техніка, на жаль, не в змозі працювати вічно. Вони так само ламаються як і ноутбуки та інша техніка. Якщо у вас зламався комп’ютер Acer, ви сміливо можете звертатися до наших фахівців, які в силу свого досвіду нададуть вам якісний і швидкий ремонт.

   

  Професійний ремонт комп’ютерів Acer

       У нашому сервісі “Техпідтримка” надається професійний ремонт комп’ютерів, ноутбуків, принтерів, моніторів та іншої техніки. Користувачі комп’ютерів, по закінченню певного часу так чи інакше стикаються з проблемами в роботі комп’ютера. Користувачі комп’ютерів Acer тому не виключення. Найчастіше стикаються з тим, що комп’ютер починає зависати, не включається або припиняє свою роботу саме в той момент, коли дуже потрібна саме його робота. Причини цих збоїв можуть бути різними, найчастіше, наші майстри стикаються з наступним рядом причин:

  • проблеми з материнською платою комп’ютера;
  • несправність блоку живлення комп’ютера;
  • пил, який забився в комп’ютері;
  • занесення вірусів;
  • неправильна робота системи охолодження комп’ютера;
  • несправність жорсткого диска комп’ютера;
  • несправність південного моста;
  • ряд інших причин.

  При експлуатації комп’ютера Acer і інших комп’ютерів, потрібно дотримуватися простих правил. Наприклад, раз на пів року або рік (дивитися на стан комп’ютера) потрібно чистити його від пилу, стежити за системою охолодження і за роботою комп’ютера в цілому. Це допоможе вам уникнути більш глобальних поломок, вчасно усунувши ці.

       Якщо у вас почалися проблеми з комп’ютером, потрібно відразу ж звернутися до фахівців, які швидко зможуть усунити всі проблеми з комп’ютером.

       Наші фахівці мають великий досвід ремонту комп’ютерів, в тому числі проводячи ремонт комп’ютерів Acer. Вони усували неполадки в комп’ютерах різного року випуску і стикалися з ремонтом різних деталей. Відповідно, майстри сервісу “Техпідтримка” зможуть швидко знайти і усунути причину збою.

   

  Особливості ремонту комп’ютерів Acer

       До нас в сервісний центр “Техпідтримка” часто звертаються з проблемами у комп’ютерів Acer. Питання, яке завжди актуальне – ціна ремонту. Дізнатися цю інформацію можна зателефонувавши нам по телефону, який вказаний на сайті або залишити заявку на сайті і наші фахівці зв’яжуться з вами самостійно.

       Найбільш частими причинами поломок комп’ютерів Acer є материнська плата і відеочіп. З першими звертаються власники комп’ютерів, де не працює південний міст, який в результаті перегріву або надмірного навантаження комп’ютера просто виходить з ладу. Подібну навантаження може створити як Skylink USB модем, так і зовнішній вінчестер. Крім цього, до виходу з ладу південного моста може привести робота з будь-якої офісною технікою, наприклад, зі сканером або принтером. Для зменшення подібних несправностей рекомендується включати дані пристрої в електричну мережу, а тільки потім підключати до гнізда USB.

       З другої проблемою же, звертаються власники комп’ютерів, у яких частіше зустрічаються проблеми із зображенням: картинка не з’являється зовсім або з великими перешкодами. В обох випадках причина неполадки криється в відеочіпі. При недостатньому охолодженні чіп часто перегрівається і виходить з ладу. Як показує практика, причина переохолодження – це запилена вентиляція.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів