Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

      “Техпідтримка” – кращий сервіс по якісному ремонту комп’ютерів! Якісний ремонт комп’ютера за доступною ціною.
      У нашому сервісі працюють тільки найкращі фахівці. Які готові взятися навіть за найскладнішу поломку і вдихнути життя в ваш комп’ютер. Кожен з наших майстрів має за своїми плечима величезний досвід роботи і багаж знань і умінь. Нам довіряють сотні задоволених клієнтів, які обслуговувались у нас.
        Ціна на будь-який ремонт комп’ютера залежить від вартості деталі, яка зламалася і від складності роботи фахівця. Ми працюємо тільки з оригінальними деталями і підробки не тримаємо, тому заощадити на запчастинах і деталях, до вашої техніку, не вийде. І не потрібно цього робити. Якщо в сервісах пропонують поставити вам оригінал дуже дешево – не ведіться.
       Робота майстра залежить безпосередньо від причини вашої проблеми. Вона може бути глобальна або ж немає. Ми прекрасно розуміємо, що завищувати ціни за ремонт комп’ютера в Києві не резонно і склали об’єктивний прайс на послуги нашої компанії.

   

  Терміновий ремонт комп’ютера недорого

       Компанія “Техпідтримка” надає швидкий ремонт комп’ютера в Києві. Що значить “терміновий ремонт”? Терміновий ремонт – це ремонт комп’ютера майстром, в найкоротші терміни. Наші фахівці вже протягом 5 хвилин відреагують на ваш дзвінок або онлайн-заявку, після чого виїжджають до вас додому, ремонтувати комп’ютер. Зберігши ваш час, таким чином.
       Багато з вас, напевно, думають, що швидко, значить неякісно ?! Чи готові розвіяти цей міф. Наші майстри, в середньому, проводять ремонт протягом 45 хвилин. Якщо поломка велика і вимагає більше часу, майстер усуває неполадки стільки часу, скільки йому на це знадобиться. Ми зацікавлені в тому, щоб виконати роботу швидко, але щоб це ніяким чином не позначається на якості роботи. Тому що за якість ми відповідаємо головою!

   

  Знижка на ремонт комп’ютерів

       Для наших клієнтів ми пропонуємо знижки та акції. Наприклад, при вивезенні майстра через сайт ви гарантовано отримаєте знижку на послуги сервісу “Техпідтримка”.
       Хочемо нагадати, що виїзд майстра і діагностика проводяться безкоштовно для всіх жителів Києва! Ви платите тільки за проведений ремонт вашого комп’ютера. А також, в подарунок, ми даруємо антивірус! Та чудова програма, яка буде і вдень, і вночі стежити за безпекою вашого комп’ютера!

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів