Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

        Всі ми стикаємося час від часу з поломкою комп’ютера. Причини поломки можуть бути прості або не дуже. Дуже часто власники комп’ютерів задаються питанням, чи можна самим полагодити комп’ютер? Наша відповідь: так! Однозначно, так! Але, як ми вже писали раніше, що існують абсолютно різні поломки, і якщо досвідчений власник комп’ютера самостійно може замінити блок живлення, то, наприклад, провести ремонт відеокарти комп’ютера немає. Для цього потрібна допомога фахівця, тому що одне незручне рух може призвести до більш глобальних проблем.

  З чого почати ремонт комп’ютера?

        Перше, з чого варто почати ремонт комп’ютера – це діагностика. Діагностика комп’ютера обов’язково повинна проводитися для того, щоб визначити всі проблеми, які виникли у вашого комп’ютера. У сервісі “Техпідтримка” діагностика комп’ютера і виїзд майстра додому в Києві безкоштовно.
        Діагностика комп’ютера проводиться нашими майстрами на місці ремонту. Це може бути як наш сервіс, так і ваш будинок. З недавніх пір ви можете викликати майстра додому для термінового ремонту комп’ютера в Києві. Вже протягом п’яти хвилин майстер відреагує на вашу заявку і ви вирішите з ним, коли вам буде зручніше його прийняти. Діагностика допоможе вирішити, що саме вийшло з ладу і з яких причин, щоб швидко усунути їх.

   

  Рекомендації по ремонту комп’ютера

        Наші фахівці завжди готові проконсультувати вас щодо ремонту комп’ютерів самостійно. При цьому, вони всіх попереджають, що небажано самостійно проводити ремонт комп’ютера в таких випадках:

  • якщо у вас немає необхідних інструментів;
  • якщо ви не до кінця володієте знаннями та вміннями пов’язаними з ремонтом конкретної деталі або частини комп’ютера;
  • не маєте можливості провести діагностику і випередити причину проблеми, яка у вас виникла. 

  Проводити діагностику комп’ютера перед ремонтом потрібно завжди! Ми раніше писали вже про це. Це дуже важливо! Якщо ви розумієте, що самостійно провести діагностику ви не можете, обов’язково звертайтеся в наш сервіс “Техпідтримка”. Наші майстри проведуть якісну діагностику вашого комп’ютера, визначать проблеми і причини, які їх викликали. Діагностика в компанії “Техпідтримка” проводиться безкоштовно для клієнтів проживають на території Києва

   

  Виклик майстра

       Зателефонувати за телефоном, вказаним у нас на офіційному сайті. Ми відповімо на всі ваші запитання і обговоримо з вами час і дату, коли вам буде зручно прийняти майстра.
       Заповнити онлайн-заявку на сайті. При оформленні заявки через сайт ви гарантовано отримаєте знижку 5% на всі послуги сервісу “Техпідтримка”.
       Також, ви можете привезти ваш комп’ютер до нас в сервіс і ми відремонтуємо його там.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів