Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Chia Coin є найновітнішою криптовалютою, яка дебютувала у поточному році. Засновником проекту виступає Брем Коен (винахідник BitTorrent). Основною метою даного проекту є стати найбільш енергоефективним й безпечним цифровим активом, тобто для видобутку монеток не буде потрібно витрачати величезну кількість енергії, а також для усунення недоліків біткоіну та його заміни у майбутньому.

На сьогоднішній день майнінг криптовалюти Chia Coin стає найбільш популярним напрямком. Відмінний курс монет Чіа й невеликий поріг входження – все це приваблює усе більше нових учасників для фармінгу.

Наша компанія «Техпідтримка» пропонує недорого купити плоти Chia з оперативною засівбою ваших жорстких дисків (особиста передача, або відправка поштою) або скачуванням по посиланнях за допомогою інтернету, якщо ви не можете особисто передати нам ЖД.

Особливості майнінгу криптовалюти Chia Coin

Важливо! Chia Coin – це майнінг, який проводиться за допомогою жорстких дисків, а не дорогих відеокарт, у результаті чого заощаджується багато електроенергії.

Майнінг Chia підрозділяється на кілька стадій:

 1. Встановлення на ПК спеціальної програми Chia-Blockchain.
 2. Створення, формування plots (ділянки, наділи) на жорсткому диску для зберігання Чіа-Блокчейн.
 3. Синхронізація Blockchain Chia, які знаходяться на комп’ютері з Чіа-Блокчейном інших учасників (чіа-майнер).
 4. Фармінг із застосуванням «засіяних» плотів.

Щоб гарантовано, стабільно та швидко отримувати більший прибуток монеток Чіа, найголовніше володіти великими обсягами простору дисків (SSD, NVMe, HDD) з інтерфейсом SATA з ємністю від 1 ТБ, де будуть зберігатися плоти. Але й до іншого обладнання для генерації слід підходити з усією відповідальністю:

 • центральний процесор, його швидкість, кількість ядер (рекомендується шестиядерний, з вбудованою графікою – орієнтування на один пліт одне ядро);
 • материнська плата (SATA 3.0, USB 3.0, PCI Express 3.0) з великою кількістю портів, щоб можна було підключити багато «накопичувачів»;
 • оптимальний обсяг оперативної пам’яті (від 8-ми до 16-ти ГБ);
 • надійний блок живлення (потужність визначається у залежності від кількості дисків, які ви плануєте підключати).

Плоттінг Chia на замовлення допоможе вирішити проблеми підбору та придбання дорогого обладнання, або прискорити засів особистого дискового простору.

Купити плоти Chia недорого!

Щоб придбати плотінг жорстких дисків необхідно виконати кілька простих дій:

 1. Підібрати відповідний трафік.
 2. Вказати вільну дату плотінгу.
 3. Надати потрібну інформацію.

Через нетривалий час вам зателефонує наш фахівець для уточнення деталей й нюансів. Після цього, ми негайно починаємо засів жорстких дисків для майнінгу. По завершенню роботи ми надаємо клієнтам посилання для скачування згенерованих ділянок (плотів), або віддаємо диски, які були нам передані.

Переваги співпраці

Створення плотів для майнінгу Чіа, це копітка робота, для якої потрібні грамотні, досвідчені фахівці. Але замовивши плотінг дисків Київ, ви отримуєте незаперечні плюси:

 • доступну вартість на генерацію жорстких дисків;
 • виконання замовлення у найкоротші терміни;
 • здійснення роботи по Договірній угоді (Акт прийому-передачі), тому ви нічим не ризикуєте;
 • зручні варіанти оплати (готівковий, безготівковий) після виконання замовлення;
 • для генерації plots потрібно надати тільки 2 публічних ключа «public farmer key» й «public pool key»;
 • засів плотами ваших жорстких дисків;
 • досконала перевірка створених «ділянок» для фармінгу;
 • усі дії проводяться в охоронюваному, закритому приміщенні.

Якщо ви хочете, щоб ми оперативно виконали плоттінг Chia на замовлення, зв’яжіться з нашими компетентними співробітниками за телефоном, вказаним на сайті.

Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів