Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Спілкування через Інтернет без Skype для багатьох є великою складністю. Іноді програма перестає запускатися без видимих причин. Проблема вимагає швидкого вирішення.

Не запускається скайп

Зв’язок з версією операційної системи

Виникнення проблем із запуском можливо при несумісності месенджера з версією ОС ноутбука або комп’ютера. Якщо встановлена Windows XP, запуск скайпу неможливий через те, що сьогодні дана ОС вважається застарілою. Розв’язання проблеми просте: встановити нову версію. Після цього доступ повинен відновитися.

Оновлення ОС і програми Skype

Ще один момент-установка оновлень елементів ОС. При цьому запустити Skype не вийде, поки процес успішно не завершиться. Таке часто трапляється у користувачів Windows 10 покоління.

Аналогічна ситуація відбувається при старті оновлення скайпу. До його закінчення користуватися програмою не можна. Періодично випускаються нові версії, установка яких обов’язкова. Щоб не пропустити цей момент, важливо звертати увагу на спливаючі повідомлення.

Відсутність Інтернету

Якщо доступ до мережі обмежений, вхід в програму також не представляється можливим. В цьому випадку потрібно самостійно перевірити підключення на ноутбуці або ПК. При виявленні слабкого сигналу, його повній відсутності слід звернутися до провайдера за допомогою.

Робота антивіруса

Також поширена проблема. В даному випадку захист сприймає Skype як потенційну загрозу для безпеки, яку необхідно усунути. Як з’ясувати чи відповідають побоювання дійсності? Все просто.
Потрібно відключити захисне ПЗ. Якщо після цього скайп успішно запускається, причина встановлена вірно. Ту ж проблему нерідко викликає робота брандмауерів у фоновому режимі. Рішення аналогічне: відключення.

Неправильні налаштування

Буває, що в Налаштуваннях Skype трапляється збій. Це не дозволяє успішно здійснити вхід. Для усунення помилки потрібно скористатися диспетчером завдань. З його допомогою слід завершити роботу програми. Потім необхідно натиснути клавіші Win і R одночасно і записати в пошуковому рядку: % appdata % \skype. Потім треба здійснити пошук файлу shared.xml і обов’язково видалити його. Це дозволить скинути старі налаштування і зробить можливим подальший запуск.

Що робити, якщо нічого не допомогло

Не вийшло увійти в скайп, навіть виконавши всі маніпуляції, про які говорилося раніше? Можна спробувати встановити онлайн-версію. Всі корисні можливості програми збережуться. Потрібно зайти на офіційний сайт Skype і вибрати пункт: “використовувати в браузері”. У спливаючому вікні вводяться дані Користувача. Після їх підтвердження можна вільно спілкуватися.

Проблема так і не вирішена

Однак не завжди все відбувається так просто. Не змогли успішно впоратися із завданням? Так і не здійснили вхід? Фахівцям компанії “Техпідтримка” під силу встановити фактори, що перешкоджають роботі Програми. Вони позбавлять вас не тільки від цієї проблеми. Їм не страшно величезна кількість інших неприємностей, з якими стикаються користувачі. Чому варто вибрати допомогу професіоналів?

  1. Здійснюють будь-які види ремонту і налаштування техніки.
  2. Майстри працюють швидко, гарантуючи успішні результати в найкоротші терміни.
  3. Оперативний виїжджають за адресою в будь-який день тижня, без перерв і вихідних.
  4. Використовують сучасний підхід до розв’язання проблеми, знання та вміння постійно актуалізуються.
  5. Доступні ціни. Не беруть оплату за виїзд, діагностику, тільки за успішний підсумок.

Якщо ви звернетеся в “Техпідтримку”, обов’язково захочете порадити послуги компанії близьким і друзям. Ви переконаєтеся, що тут працюють досвідчені професіонали високої кваліфікації. Кожен з них дійсно знаходиться на своєму місці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


шість − = 4