Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Кількість вірусів, які активно поширюються в мережі, невблаганно зростає з кожним днем. Хороша антивірусна програма успішно нейтралізує небезпечну загрозу і збереже працездатність системи. Але як зорієнтуватися серед безлічі видів захисного ПЗ? Розглянемо кращі антивіруси далі.

Який антивірус обрати

Як працює

Помилково вважати, що антивірус необхідний тільки тим, хто активно користується Інтернетом і проводить купу часу в соціальних мережах або просто багато працює, постійно перебуваючи біля ноутбука. Навіть якщо ви періодично включаєте пристрій для того, щоб послухати улюблену музику, подивитися фотографії і виконати якісь інші дії, без захисту не обійтися.

Антивірус є спеціально розробленою програмою, яка здатна виконувати відразу кілька важливих завдань. Ось вони:

 • пошук і виявлення вірусів;
 • відновлення файлів, які зазнали хакерської атаки;
 • перешкода для проникнення небажаного ПО.

Для того, щоб убезпечити систему, нема потреби встановлювати кілька різних антивірусних програм. Це загрожує порушеннями в роботі пристрою, бо 2 і більше антивіруса не можуть нормально функціонувати разом. Один заважає іншому, в результаті виходить боротьба, конфлікт. Почне страждати Оперативна пам’ять, рівень продуктивності різко впаде. Про стабільну роботу, на жаль, доведеться забути.

Факти про антивіруси

 1. Складно сказати однозначно, яке захисне ПО підійде саме для вашого ноутбука або комп’ютера. Зазвичай це з’ясовується шляхом проб і помилок. Та програма, яка бездоганно працює на одному пристрої, може себе недобре проявити на іншому. Варто спробувати скористатися декількома варіантами, а потім зупинити вибір на одному, найбільш прийнятному.
 2. При виборі слід звертати увагу на рівень функціональності ПК. Орієнтуючись на цей показник, можна легко визначитися, яку захисну програму краще встановити.
  Існують платні і безкоштовні антивіруси. У першому випадку розробники пропонують скористатися пробними версіями продукту. Тривалість їх дії дорівнює приблизно 1-2 місяці. Так ви не витратите гроші на ту програму, яка вам не підходить, або, навпаки, переконайтеся в тому, що та чи інша захист точно буде стабільно працювати на вашому пристрої.
 3. Для того, щоб краще зрозуміти специфіку роботи захисного ПЗ і вибрати виграшний варіант, розглянемо приклади популярних антивірусів.

Популярні антивіруси

Почнемо з усім відомого Avast. Ця програма сьогодні користується чималою популярністю. Доступно дві її версії. Ось вони:

 • Free Antivirus;
 • Internet Security.

В чому полягає різниця? У першому випадку це повністю безкоштовна версія ПЗ. Вона ефективно бореться з безліччю вірусів. Оновлення виходять регулярно, а їх завантаження максимально швидке, що гарантує повну безпеку системи. Процес сканування файлів не займає занадто багато часу. Найголовніше: немає ніякого пробного періоду. Залишається тільки завантажити і успішно користуватися.

Друга версія забезпечує додатковий захист, що досягається за рахунок спеціальних вбудованих технологій. Навіть оплата послуг і покупка товарів в мережі знаходяться під надійним контролем. Витік даних повністю виключається.

Наступний антивірус-Kaspersky. Він працює досить швидко, захищає відмінно. У програмі є вбудований модуль, завдяки якому ви можете перевірити безпеку переходу на який-небудь сайт. Спам і банери також блокуються. Але потрібно врахувати, що високий рівень захисту, гарантований цим антивірусом, вимагає наявність досить великого обсягу оперативної пам’яті.

Гідне місце в списку програм-захисників займає Dr. Web. Головні особливості:

 • відмінно “лікує” заражені файли;
 • допомагає убезпечити важливі для користувача відомості, повертаючи відновлені файли в їх початковий стан;
 • вбудована утиліта Curelt швидко перевіряє файли на наявність вірусів і троянів, не вимагаючи установки;
 • добре працює з будь-якими архівами.

Dr. Web відрізняється захистом високого рівня і швидким виявленням потенційних загроз. Його вибирають тисячі користувачів вже не один десяток років.

Eset NOD32 характеризується швидким скануванням і активним поширенням саме серед досвідчених користувачів ПК. Антивірус відмінно блокує рекламу і спам. Доступна функція вибіркової перевірки, за допомогою якої можна досліджувати ту чи іншу область. Також NOD32 добре розпізнає шпигунське програмне забезпечення.

Не можете визначитися? Скористайтеся послугами фахівців

Не завжди користувач може сам зрозуміти, який же антивірус обрати, навіть якщо випробував кілька програм безкоштовно. А що робити, коли пристрій заражено шкідливим ПЗ настільки, що його продуктивність значно постраждала і ви не можете домогтися відновлення самостійно? Відповідь проста. Потрібно звернутися в надійну фірму, яка займається ремонтом і обслуговуванням комп’ютерної техніки. Одна з таких – “Техпідтримка“. Тут ви знайдете професіоналів, що надають повний спектр послуг, починаючи від установки ліцензійного ПЗ, закінчуючи усуненням найскладніших неполадок в роботі ПК.

Майстер приїде за вказаною адресою абсолютно безкоштовно. Ви витрачаєте кошти тільки на те, щоб оплатити позитивний результат роботи. Рівень цін, встановлений тут, відрізняється своєю адекватністю, що важливо в сучасних реаліях життя.

Ніяких зривів термінів і затримок. Тільки швидкий і якісний підсумок за прийнятною вартістю. Зверніться в “техпідтримку” і переконайтеся: тут не з чуток знають, що таке професійний підхід до справи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× 1 = чотири