Купівля вживаного ноутбука дозволяє отримати незамінний сьогодні пристрій, заощадивши непогану суму грошей. Сучасні моделі служать довго і надійно, а це означає, що подібне придбання — доцільне рішення. Але все-таки ризик зіткнутися з недобросовісністю продавця існує. Як не помилитися і купити хорошу техніку? З’ясуємо далі.

Зовнішній вигляд
В першу чергу в очі кидається зовнішній стан, що цілком природно. Наявність дрібних подряпин – найчастіше наслідок регулярної експлуатації. Наприклад, таке буває, коли користувач постійно носить ноутбук в сумці. Однак є ознаки, які однозначно повинні вас серйозно насторожити. До таких відносяться:
- Тріснуті кути зі сколами. Зазвичай це трапляється, коли пристрій падає з висоти. Крім того, що даний факт не додає візуальної привабливості, дефект може свідчити про пошкодження внутрішніх складових.
- Неробочі роз’єми з видимими тріщинами говорять про те, що попередній користувач не відрізнявся дбайливим ставленням до гаджету.
- Поганий стан клавіатури і екрану. Западають, неробочі клавіші, відсутність спеціальних заглушок на дисплеї — тривожні сигнали.
Будь-які із зазначених дефектів вимагають ретельного розгляду і з’ясування причини, що спровокувала їх появу. Тільки після цього ви зможете зрозуміти, чи варто купувати пристрій.
Перевірка працездатності
Після успішного включення ноутбука зверніть увагу на передачу кольору, наявність точок на дисплеї. Якщо останніх занадто багато (5 і більше), навряд чи процес користування буде комфортним. Не виключено і посилення проблеми надалі.
Напевно продавець вказав в оголошенні характеристики пристрою. Краще перевірити їх відповідність дійсності за допомогою меню”Властивості”.
Ще один важливий момент- нормальне функціонування батареї. При підключенні зарядного пристрою індикатор повинен показувати успішність процесу. Вийміть зарядку і подивіться, чи буде ноутбук працювати без неї. Стан акумулятора також можна правдиво оцінити за допомогою спеціальних програм. До речі кажучи, ці ж утиліти визначають робочу температуру комплектуючих, що теж важливо.
Якщо в процесі огляду ви помітили, що пристосування занадто сильно нагрілося, швидше за все причина криється в неналежному стані системи охолодження. Можливо буде потрібно заміна термопасти.
Важливо також переконатися в тому, що динаміки нормально видають звук. Не повинні чутися сторонні шуми. Досить часто приводи DVD / CD виявляються неробочими. З’ясувавши це при перевірці, потрібно розуміти, що заміна неминуча. Особливо, якщо ви плануєте активно користуватися приводом.
Якщо куплений ноутбук потребує ремонту
Не зуміли самостійно визначити неполадки в роботі, а вони перешкоджають нормальному користуванню пристроєм? Або зважилися на покупку ноутбука, що вимагає обов’язкового ремонту, але по хорошій знижці? Може ви хочете налаштувати новий гаджет відповідно до своїх вимог? Зверніться в “Техпідтримку”. Тут вам нададуть професійні послуги будь-якого рівня складності.
Ввічливі майстри з великим досвідом роботи виїжджають додому максимально швидко. У межах Києва це відбувається безкоштовно. Співробітники дадуть відповідь на всі ваші запитання, внісши ясність в складні моменти. Техніка буде служити, як нова, а про неполадки ви забудете надовго.