Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Хоча процесори на 775 сокет не можна назвати новинками комп’ютерного ринку, деякі з них досі мають попит. Що вони собою являють? Як зробити правильний вибір? Обговоримо далі.

Процесор на 775 сокет: що це

Обираючи даний компонент, важливо розуміти, що саме він несе відповідальність за якість абсолютно всіх процесів, що відбуваються в самому пристрої.

Який процесор обрати на 775 сокет

Маленька мікросхема тільки виглядає зовсім просто і на перший погляд непоказно. Зате яка кількість серйозних функцій виконує. Центральний процесор називають “серцем” пристрою. Це визначення повністю виправдано.

Що таке 775 сокет? Компонент представлений у вигляді спеціального роз’єму. Його використовують для того, щоб зробити надійний монтаж самого центрального процесора безпосередньо на материнську плату. 775 сокет-заслуга відомого виробника Intel. Вперше він з’явився понад 15 років тому.

Процесор з’єднується з роз’ємом за допомогою контактів, а відмінна фіксація забезпечується, завдяки тримачу. Це значно полегшує такий корисний процес, як апгрейд.

З якими процесорами працює сокет: характеристики

  1. Частота не вище 3.8 ГГц.
  2. Діапазон системної шини до 1600 МГц.

При цьому забезпечується досить низький рівень теплової віддачі центрального процесора, а контролер пам’яті відсутній.

Маркування

Перше, на що слід звернути увагу, – маркування. Conroe з’явилися серед перших. Допускається ефективний розгін з відчутним збільшенням частоти. Allendale відрізняється від попередньої версії меншим значенням кеш-пам’яті, однак це дало поштовх розвитку загального рівня продуктивності.

  1. Kentsfield-це 4 ядра і два кешу по 4 Мб кожен. Використання доцільно для стаціонарних комп’ютерів. Wolfdale є наслідком розвитку
  2. Conroe. Це альтернатива йому. А ось 4-ядерний Yorkfield – продовження Kentsfield. При цьому відбулося значне збільшення Кеша в цілих 2-3 рази.

Що означають букви

  1. E-супроводжують два ядра. Це і є ті самі Core 2 Duo. Пропонуються і бюджетні варіанти, і дорожчі.
  2. Q-представляють чотири ядра, іменуючи серію під назвою”Quad”.
  3. L-серверний процесор Xeon на два ядра.
  4. X-аналогічне ЦПУ Xeon, але вже з чотирма ядрами.

Вивчивши основні нюанси маркування, можна сміливо рухатися далі.

Тонкощі правильного вибору

При покупці процесора на 775 сокет важливо звертати увагу на кілька факторів. Серед виробників виділяються Intel і AMD. Останній характеризується більш лояльною ціновою політикою. Рівень продуктивності при цьому гідний. Але все-таки Intel буде могутніше. Саме такий тип ЦП краще вибрати, якщо мається на увазі постійне виконання серйозних завдань за допомогою пристрою.

Двоядерна варіація — оптимальне придбання для вирішення простих щоденних завдань, наприклад, пошук різної інформації в Інтернеті, робота з текстовими файлами. Чотири ядра вважаються більш потужним вибором, але і це далеко не межа, адже є ще “старші” версії. Дуже важливо орієнтуватися на материнську плату. Її сумісність з сокетом строго обов’язкова.

Ще один важливий показник-частота. У міру збільшення конкретних значень зростає і швидкість швидкодії та кількість виконуваних завдань. Також слід зазначити й кеш. Швидкість обробки даних багато в чому залежить від його характеристик.

Особливості охолоджувальної системи не можна ігнорувати. Адже ступінь потужності процесора цілком впливає на нагрівання пристрою. А це означає, що потрібно подбати про гідну роботу системи. Іноді не обійтися без покупки більш потужного кулера, щоб не нашкодити справному стану техніки.

Щоб зробити найбільш правильний вибір процесора на 775 сокет, потрібно розуміти, для яких саме цілей буде використовуватися пристрій. Іноді краще не переплачувати та придбати більш скромний варіант, але в деяких випадках велика потужність і гідна продуктивність є принципово важливими факторами.

Тому варто детально вивчити характеристики, а також уточнити для себе, чи не виникне надалі потреби в такій процедурі, як розгін. Далеко не завжди він можливий. У моделях, конструкція яких не передбачає наявність розблокованого множника, здійснення процесу недоступно.

Хто допоможе

Компанія “Техпідтримка” точно знає, як підібрати найбільш оптимальний варіант техніки, орієнтуючись на потреби й бажання самого користувача. Ступінь надаються навантажень також грає величезну роль. Тут виявляється чудова послуга складання комп’ютера за індивідуальним замовленням клієнта. Можна легко отримати продуктивний пристрій високої якості за цілком адекватною ціною.

Якщо у вас вдома або в офісі є техніка, яка повністю вийшла з ладу, або просто ви бажаєте придбати нову модель, обов’язково зверніться в “Техпідтримку”. У вас заберуть непотрібні пристосування, заплативши хороші гроші.

Обслуговування ПК, ноутбуків та інших видів техніки відбувається в будні й вихідні. Майстри беруться за усунення будь-яких ламань. Вони надають професійну допомогу з безкоштовним виїздом в межах столиці та області.

Якщо говорити про цінову політику “Техпідтримки” в цілому, неможливо не згадати її лояльність. Вартість послуг встановлена так, що вона повною мірою відповідає високому рівню якості та в той же самий час не шокує своєю величиною.

Телефонуйте в “Техпідтримку”, отримаєте грамотну консультацію і вкажіть зручний час виклику. Майстер швидко приїде за вказаною адресою і допоможе успішно розв’язати будь-яку проблему, гарантуючи належну якість наданих послуг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× 2 = дванадцять