Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Для того, щоб не турбуватися про збереження і повної конфіденційності особистої інформації, важливо встановити пароль на ноутбуці. Це особливо актуально, якщо до вашого пристрою відкритий доступ для інших людей. У статті вивчимо, як поставити пароль на операційну систему Windows 8 покоління і при необхідності змінити його.

Установка пароля

В першу чергу потрібно натиснути кнопку “Win”, щоб запустити стартовий екран. Уважно погляньте на нього, а потім знайдіть пункт “Параметри”. Кликнувши на нього, перед вами відкриється список, в якому потрібно вибрати “облікові записи”.

Як поставити пароль на ноутбук Windows 8

Ви повинні побачити відкрилася вкладку “ваш обліковий запис”. Це відбувається автоматично, однак не завжди. Якщо ви зіткнулися з проблемою, просто знайдіть її самостійно в активному меню зліва. Не забудьте обов’язково перейти за посиланням підключення до облікового запису Microsoft.

Потім відкриється вікно входу. Ви побачите, що система вимагає заповнення спеціальних полів. Потрібно ввести наступні дані:

Адреса електронної пошти, номер телефону або логін в месенджері Skype. Вказуйте те, що Вам зручно.
Пароль.

В окремих випадках потрібно отримати спеціальне підтвердження від Microsoft, щоб успішно під’єднати запис. При цьому Користувачеві приходить повідомлення з кодом за номером телефону або адресою електронної пошти, вказаною у відповідному полі.

Зміна локального пароля

Для того, щоб внести корективи у встановлені дані, потрібно здійснити вхід в систему за допомогою старого пароля. Тут можна залишити відомості, які будуть служити як підказка в тому випадку, якщо ви забудете новий пароль.

При збереженні даних зміни відбуваються лише на одному вашому ноутбуці. Інші гаджети, на яких підключена обліковий запис, вимагають актуалізації інформації.

Зміна пароля облікового запису Microsoft

Використовуючи цей спосіб, можна розв’язати вище проблему. З його допомогою ви здійсните прив’язку акаунта до самого запису без необхідності окремо міняти пароль на кожному з пристроїв.

Потрібно зайти у свій профіль і зупинити вибір на вкладці “Безпека”. Натиснувши на неї, ви побачите перед собою пункт, що дозволяє змінити встановлений пароль.

Після того, як ви введете старі дані, надійде запит на посилання коду. Це робиться для того, щоб підтвердити особу користувача. Існує кілька способів того, як можна це зробити:

 • отримання SMS на номер мобільного телефону;
 • прийняття дзвінка;
 • повідомлення на вказану вами адресу електронної пошти.

Щоб безперешкодно змінити інформацію, потрібно ввести старий пароль, а потім двічі вписати новий.

Для того, щоб забезпечити максимальний рівень безпеки, важливо дотримуватися деяких правил.

Основні рекомендації щодо установки пароля

 1. Занадто легкий пароль – шлях в нікуди. Важливо, щоб комбінація символів не була простою послідовністю цифр, як часто люблять робити користувачі. По-перше, так його дуже легко забути, особливо, якщо набирати в поспіху, а по-друге, складно судити про питання конфіденційності.
 2. Краще створювати складні паролі, що складаються з букв і цифр одночасно. При цьому бажано використовувати Caps Lock. Це буде найнадійнішим рішенням.
 3. Намагайтеся не вказувати дні народження близьких або свій власний. Подібну інформацію ніяк не назвати секретною.
 4. Оптимальна кількість символів дорівнює не менше 8.
 5. Занадто короткий пароль краще не ставити, а якщо ви придумали довгий і складний, це гідно похвали. Тільки зробіть все можливе, щоб запам’ятати його, щоб уникнути неприємних моментів.

Будь-які дії, пов’язані з роботою близько ноутбуків і ПК, краще довіряти професіоналам. Вони точно знають, як убезпечити користувачів від впровадження в їх особисту інформацію. Професіонали здатні зробити грамотне налаштування системи та подбати про збереження даних. Саме такі фахівці працюють в компанії “Техпідтримка”.

Переваги звернення

 • швидкий виїзд, який здійснюється безкоштовно;
 • можливість отримання повного спектра послуг ремонту та
 • налаштування роботи техніки різних видів;
 • лояльна цінова політика;
 • тільки досвідчені співробітники в штаті, що володіють необхідними рівнями кваліфікації;
 • відмінний сервіс і ввічливе поводження;
 • зручний графік роботи.

Звернувшись в компанію “Техпідтримка” одного разу, ви будете приємно здивовані високою якістю послуг, професіоналізмом кожного співробітника і низькими цінами в порівнянні з конкурентними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


сім + 9 =